ULUSLARARASI AÇIK KARADENİZ MUAYTHAİ KUPASI 2018

ULUSLARARASI AÇIK KARADENİZ MUAYTHAİ KUPASI 2018

 

Uluslararası Açık Karadeniz Muaythai Kupası 22-26 Ağustos 2018 tarihlerinde Ukrayna’nın Odesa kentinde yapıldı.

 

Faliyete Minik, Yıldız, Gençve Büyükler kategorisinde 42 Sporcu, 6 Antrenör, 1 Teknik direktör ile katılan Türk Milli Takım Kafilesi Şampiyonaya iz bıraktı.

 

Ukrayna'nın Odessa şehrin de düzenlenen faaliyete: UKRAYNA, BELERUS, MOLDAVA, ABD, LETONYA, TÜRKİYE , ALMANYA VE GÜRCİSTAN olmak üzere 8 ülkeden 285 sporcu katıldı, Uluslararası Açık Karadeniz Kupasında;Türk Milli Takımımız 18 (ALTIN), 16 (GÜMÜŞ), 8(BROZ), MADALYA ALARAK TAKIM HALİN DE 8 ÜLKE ARASIN DAN 2.LİK KUPASINI ALDI).

 

Faaliyet ile ilgili açıklama yapan Milli Takımlar Teknik DirektörüYılmaz Çeken;Uluslararası Açık Muaythai Kupasına katılmamızı sağlayan Başta Gençlik ve Spor Bakanlığımız'za, Federasyon Başkanımiz Sayın Halil durna , Başkan Vekilimiz Hasan Yıldız'a tüm Yönetim Kurulumuza tesekkürlerimizi sunarız. Madalya kazanan ve ay yıldızlı bayrağımızı göndere çektirmek için bütün gücüyle mücadele veren sporcu kardeşlerimi tebrik eder başarılarının devamını dilerim, Ayrıca şampiyona boyunca emeklerini esirgemeyen bütün emektar milli takım antrenör arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım. Başarılarımız her daim olsun." dedi.

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL