KIRKLARELİ GENÇLER VE BÜYÜKLER MUAYTHAİ CUMHURİYET KUPASI

KIRKLARELİ GENÇLER VE BÜYÜKLER MUAYTHAİ CUMHURİYET KUPASI

Kırklareli Muaythai İl Temsilciliğinin 2018 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Büyükler Muaythaı Cumhuriyet Kupası 21 Ekim 2018 tarihinde Lüleburgaz’da gerçekleştirildi.


Lüleburgaz Belediyesinin sponsorluğunda yapılan şampiyona İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir, Edirne, Çorlu’dan 130 sporcu katıldı.

 

1 günlük programla gerçekleştirilen şampiyona sabah 08:00-10:00 saatlerinde sporcu tartıları akabinde eşlendirme ve 11:00 de maçlara başlandı,14:00 de Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli'nin açılış konuşması ve çeşitli gösterilerle devam etti.

 

Çok çekişmeli geçen müsabakalar, Lüleburgaz Belediyesinin sponsorluğunda youtube kanalından canlı yayınlanırken, müsabakalar gece 24:00 de sona erdi.

 

Nisan 2018 tarihinde Kırklareli ilimizde açılan hakem kursunu başarıyla bitirerek yeni hakem olan arkadaşlarımız, Batı Marmara amatör hakem kurulu başkanımız, uluslararası hakem Hacı Türk yönetiminde şampiyonadaki tüm maçları başarıyla yönetmişlerdir, Muaythai ailemize yeni katılan bu hakem arkadaşlarımızı da ayrıca tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Şampiyonanın gerçekleşmesi için emek veren Kırklareli İl Temsilcimiz İsmail Bozbaşak’a, Lüleburgaz Belediyesinin sponsor olmasını sağlayan ve haftalardır bu şampiyona için çok emek harcayan Lüleburgaz Esnafından ve aynı zamanda Muaythai hakemimiz Gönül Çelik’e, diğer illerden spor kulüpleriyle bağlantı kurarak bölgede faaliyet yapılmasına vesile olan Bölge KoordinatörüSüleyman Babacan’a, ve Bölge Başkanımız Cevdet Sabır’a teşekkür ediyoruz.

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL