DÜZCE MUAYTHAİ GENÇLİK KUPASI

DÜZCE MUAYTHAİ GENÇLİK KUPASI

Düzce Muaythai Gençlik Kupası 13 ağustos 2016 tarihinde saat 17.30 da Şehitler için saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Düzce Belediyesi Mehteran Takımının gösterisiyle başlamıştır.

Programa Ak Parti Düzce Millet Vekili Sayın Ayşe KEŞİRİN yoğun Programından dolayı katılamayıp gönderdiği başarı telgrafının okunmasının ardından Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüFevzullah DERECİ ‘nin açılış konuşmasını yaparak muaythai sporuna olan yoğun ilginin kendilerini sevindirdiğini çok çalışan Muaythai il temsilciliğine teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

18 Temmuz kaplı spor salonunda yapılan organizasyona çok sayıda mülki erkan ve davetliler,sporcu yakınları ve vatandaşlar eşlik etti havanın yağışlı olmasına aldırmadan salona gelen muaythai severler birbirinden güzel 20 muaythai maçı izlediler. Maçlar Türkiye Muaythai Federasyonu ve Dünya amatör Muaythai federasyonunun (İFMA) belirlediği kurallara göre yapıldı tüm sporculara kupa ve katılım belgeleri verildi.

Karşılaşmaya Ankara, Kocaeli ve Düzce bölgesinden toplam 13 olmak üzere uluslararası ve ulusal hakem katıldı.

Organizasyona Kocaeli, İstanbul, Düzce, Bolu, Bursa, Yalova, Gölçük Olmak üzere toplam 10 kulüpten 40 sporcu katılmıştır. Maçlar Gece saat 23.30 da sona ermiştir. Müsabakalarda herhangi sağlık sorunu yaşanmadan sporcular sağlıklı mutlu ve huzurlu bir şekilde illerine dönmüşlerdir.

 

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL