ÇOCUKLAR VE GENÇLER MUAYTHAİ DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI - ANTALYA

ÇOCUKLAR VE GENÇLER MUAYTHAİ DÜNYA ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI - ANTALYA

Çocuklar ve Gençler Muaythai Dünya Şampiyonası Milli takım hazırlık kampı 13 Ağustos 2016 tarihlerinde Antalya'dabaşladı,

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürlüğüAntalya Spor Salonu ve Spor Kompleksinde başlayan kamp bir hafta sürecek olan kampa 35 sporcu, 12 Antrenör çalışma yapıyor, Milli Takım Teknik DirektörüYılmaz Çeken, Teknik Koordintör Hakan Şahade, Baş Antrenör Yasin Urlu, Milli Antrenörler Selçuk Yener, Hasan Karlı, Erhan Otluoğlu, Hacı Doğan, Naim Ayçiçek, Sinan Ağlar, Bülent Sarıkaya, Mehmet Yanık arafından sporculara sabah ve akşam günde iki antrenman yaparak teknik taktik antrenmanı yaptırılıyor.

Türkiye Muaythai Federasyonu İcra Kurulu Başkan Vekili Hasan Yıldız, Muaythai Federasyonu Genel Sekreteri Korkmaz Atalay, Muaythai Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Işık;Milli takım kafilesinin bulunduğu Gridacity Otel'e gelerek Muaythai Çocuklar ve Gençler Milli Takımı’nı ziyaret ettiler.

Türkiye Muaythai Federasyonu Genel Sekreteri Korkmaz Atalay;Dünya Gençler Şampiyonası öncesi yapılan kampın tabiki bir hafta olması dolayısıyla çok uzun ve verimli olmayacağı gönül isterki uzun 2-3 kamp şeklinde kondiyon, sonra taktik ve teknik artı motivasyon ve pisiklojik hazırlık sonrası maça gidilmesi ancak, koşul ve imkanlara göre kampın yapılabildiğini, tüm sporculara yüreklilikle mücadele ve başarı dilediğini ifade etti.

Dünya Gençler Şampiyonasına gidecek olan sporcularımız'a Öncelikle başarılar dileyen Hasan Yıldız, Sporcularımız ve Teknik ekip in Morallerinin yüksek olduğu ve sporcularımızın başarıya inandıkları gözlerinde sampiyon olma arzusu gördüğünü, kampta amacın sporcuların şampiyonaya fiziki hazırlıktan ziyade psikolojik ve motivasyon için önemli bir kamp olacağını söyledi, Hasan Yıldız;ayırca;Fetöterör örgütüne yönelik gerek milli takımlarımızda gerekse kurul ve komitelerde çok hassas inceleme yapıldığını, yasadışı unsurlara bulaşmışların derhal görevlerinden men edileceğinin bilinmesini gerektiğini ifade etti.

İcra Kurulu Başkan Vekili Hasan Yıldız;Milli takım kampının yapılmasına kolaylık gösteren ve Muaythai Sporumuza ilgi alaka gösteren Başta Antalya Valimiz Minir Karaoğlu'na, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Doç. Dr. Burahanettin Hacıcaferoğlu'na, Grida otel yetkililerine teşekkürlerini iletti.

Ziyaret ardından Federasyon İcra Kurulu Başkanı Hasan Yıldız, Genel Sekreter Korkmaz Atalay, Genel Sekreter yardımcısı Ömer Işık, Teknik Direktör ve Teknik heyet ile Sporcularla Muaythai Gençler Şampiyonası ve kamp ile ilgili bir toplantı yapıldı,

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL