Avrupa Muaythai Federasyonu Açık Kupası

Avrupa Muaythai Federasyonu Açık Kupası

EMF-Muaythai Open Cup 2016

 

"LÜTFEN DİKKAT SON BAŞVURU 10 ARALIK 2016"

Avrupa Muaythai Federasyonu Açık Kupası
EMF-Muaythai Open Cup 2015
14-18 Aralık 2016- 14 to 18 December 2016
Kervansaray Hotel Antalya Türkiye

 

 

 
Türkiye Muaythai Federasyonu ve EMF- Avrupa Muaythai Federasyonu Faaliyet programında yer alan EMF-Kupası Antalya Açık Muaythai Kupası müsabakaları 14-18 Aralık 2016 tarihlerinde Antalya Kervansaray Otel Convetion Center da yapılacaktır.

Faaliyete 40 ülkeden davet edilmiştir. Faaliyet özelikle Çocuklar (Minik-Yıldız) Gençler Alt GençÜst Gençler, Büyükler A-B Erkler ve Bayan kategorilerinde yapılacaktır.

Organizasyona;Türkiye’nin yanı sıra, Azerbaycan, İran, Yunanistan, Kazakistan, Gürcistan, Rusya, Lübnan, Filistin, Tajikistan, Türkmenistan, katılması beklenmektedir.

Talimat daha önce yayınlanmış olup Talimat Doğrultusunda yapılacaktır.;
İlgli koşullara uyan ve milli takıma alınan antrenör ve sporcular subemuaythai@gmail.com veya hakansahade@gmail.com mail ile müraacatları gereklidir. Takım listeleri en geç10 Aralık 2016 tarihinde Yabancı katılımcıların kayıtları ile birleştirilecek ve duyurulacaktır. 12 Aralık 2016 tarihie kadar Eşleşemeyen sporcular Kupa’ya katılmaması ve otelde kalmaması halinde ücretleri iade edilebilecektir.

Talimat kapsamında resen kriterlere uyan veya 2016 Türkiye Şampiyonalarında dereceye girmiş madalya almış sporcular Teknik kurul kararı ile katılmak istemeleri halinde başvurularını ivedi olarak yapmaları ve 12 Aralık 2016 tarihinde kadar otel ve katılım ücretlerini Federasyonun aşağıdaki hesabına yatırmaları gereklidr.

Türkiye Muaythai Federasyonu Garanti Bankası Anafartalar Cd. Şb. Ankara;
EURO IBAN;TR61 0006 2000 7110 0009 0913 70

 

14-18 ARALIK 2016 TARİHLERİNDE YAPILACAK EMF CUP ANTALYA OPEN'A KATILACAK ANTRENÖR VE SPORCULAR KATILIM ÜCRETLERİNİ ÖDEDİKTEN SONRA 10 ARALIK 2016 TARİHİNE KADAR EŞOFMAN BEDENLERİNİ subemuaythai@hotmail.com ADRESİNE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.


Ayrica;Milli takım dışında;Özel ve Tüzel olarak Talimat Kapsamında Katılacak olan Sporcu ve berberinde geleceklerin misafirler dahil emfopencupturkey@gmail.com e-mail atmaları veya tel ile bildirmleri acil gereklidir.

Rezervasyon Tel: +90553 8133307

E-Mail : emfopencupturkey@gmail.com

Otel tanıtım: http://www.kervansarayhotels.com.tr

 
Görevli Hakem Listesi;

Başvuru yapan sporcu listesi;

Görevlendirilmesi düşünülen Antrenör Listesi,

Görevli Teknik Kurul ve Organizsyon Kurulu Listesi,

 

EMF Talimat

Official Invitation

Rules and Regulations

 

Kriterlere göre başvuru yapabilecek 2016 Türkiye Şampiyonaları madalya sonuçlisteleri

Minik-Yıldız Kız Erkeler 2016 Türkiye Şampiyonası Sonuçları, 

 

 
Alt ve Üst Gençler Kız ve Erkeler 2016 Türkiye Şampiyonası sonuçları 
 
 
Büyükler A-B Erkeler ve Bayanlar  2016 Türkiye Şampiyonası sonuçlar,
 
 
 
 
Üniversiteliler 2016 Muaythai Türkiye Şampiyonası sonuçları, 
 
 

 


 

 

14-18 Aralık 2016

14 to 18 December 2016

Antalya Türkiye

 

Türkiye Muaythai Federasyonu ve EMF- Avrupa Muaythai Federasyonu Faaliyet programında yer alan EMF-Kupası Antalya Açık Muaythai Kupası müsabakaları 14-18 Aralık 2016 tarihlerinde Antalya Kervansaray Otel Convetion Center da yapılacaktır.

 

Faaliyete 40 ülkeden davet edilmiştir. Faaliyet özelikle Çocuklar (Minik-Yıldız) Gençler Alt GençÜst Gençler, Büyükler A-B Erkekler ve Bayan kategorilerinde yapılacaktır.

 

Katılım Kriterleri;

 

Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupasına 2016 Üniversiteliler Türkiye Şampiyonasında birinci Olanlar, 2016 Türkiye Şampiyonasında Minik ve Yıldızlar Kategorisinde birinci olanlar, 2016 Gençler Türkiye Şampiyonasında ikinci olanlar, 2016 Büyükler Türkiye Şampiyonasında ikinci ve ücüncüolan sporcular direkt katılma başvurusu yapma hakkına sahipler, Ayrıca;2016 yılında Türkiye Şampiyonasında ilk dört dereceye girmiş olmaları koşulu ile Teknik kurullarca belirlenen bir kısım sporcular Milli takım olarak katılabilecek,

 

Yukarıdaki kiretre göre oluşturulan ve kategorisinde yabancı katılımcı sporcu bulunan sporcular;‘’Spor Genel Müdürlüğü’nün Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Hakkında Yönetmelik Kriterlerine uyan sporcular (C) Sınıfı Millik Belgesi alabilecektir’’.

 

Federasyonca yukardaki kriterlere göre tespit edilelerek Milli Takıma alınan sporcular haricinde, Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupası tüm katılımcılara açık olacaktır. Kupa müsabakaları katılıma şu şekilde açık olacaktır;

 

Federasyonumuzca düzenlenen 2015-2016 yılllarında herhangi bir kategorisinde Türkiye Şampiyonalarına katılmış olmak koşulu ile ‘Üniversiteliler Muaythai Şampiyonaları dahil, İl Müdürlükleri sporcuları, tüzel, özel spor merkezleri, resmi ve özel kurum kuruluşlar, spor kulupleri ve ferdi tüm sporculara katılabilecektir.

 

Bu müsabakaya milli takım katılımının yanında, Türk sporcuların uluslararası düzeyde kendilerini, denemelerine, göstermelerine, tecrübe edinmelerine sağlayacaktır. Ancak;milli takım haricinde katılan sporculara! katılımları veya derece yaptığına dair belge haricinde millik belgesi verilmesi mümkün olmayacaktır.

 

Yukarıdaki kriterlere göre baş vuran ve Teknik kurulca tespit edilen sporcular ile Milli takıma çağrılan antrenörler, konaklama ve EMF katılım giderlerini Federasyonun hesabına yatırmak zorundalar.

 

Milli takım haricindeki özet tüzel kulüpler veya ferdi katılımcılar sporcu antrenör veya idarecileri dahil Organizasyon EMF tarafından tespit edilen Otel Konaklama ve katılım ücretini ilgili Organizasyon ve Turizm Firmasına ödeyeceklerdir. Sporcular, Antrenörler ve kafilede görevli idarecilerin Otel Konsepti ve Güvenlik gereği EMF’nin belirlediği Kervansaray otel’de kalmaları zorunludur. Haricinde kalan katılımcıların organizasyona katılması mümkün olmayacaktır. Faaliyeti izlemek üzere gelen katılımcıların otelde konaklamaları zorunlu değildir. Ancak konaklamayanların;otele giriş ücreti yemek ve içecek kulanımı dahil günlük ekte yazılı günübirlik otel ücreti alınacaktır.

 

 

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL