AVRUPA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI 2017 PARİS-FRANSA

AVRUPA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI 2017 PARİS-FRANSA

Şampiyonada sporcularımız bir haftadır rakiplerini yenerek mücadele etmekte ve bugün ve yarın yapılacak olan final müsabakalarıyla şampiyona sonuçlanıyor,

Şampiyonada her gün yapılan müsabakalarda en fazla %30 veya 40 fire vererek bugüne kadar gelindi,

Sporcularımız 12 tane final müsabakası oynamayı garanti etti, 18 madalyamız garanti;Bugün ve yarın yapılacak 12 finali altın madalyaya çevirmek için mücadele edecek.

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız;"Bu yıl Avrupa Muaythai Şampiyonası’na Türkiye birincisi ve ikincisi sporcularla katıldık. Aslında en iyi takımımız değil, ama gördük ki biz Avrupa’nın ilerisindeyiz, Allah izin verirse buradan altın madalya sayımız fazla olursa Avrupa şampiyonu olma ihtimalimiz var.

Sporcularımız ulusumuza, bayrağımıza yakışır şekilde bugüne kadar geldiler. Finallerde de en iyi mücadelelerini verecek ve iyi madalya alacaklar. Hedeflerimizin önündeyiz, takımımız çok iyi, sporcularımıza ve antrenörlerimize şükran duyuyoruz. Çünküher madalya töreninde derece ne olursa olsun şanlı bayrağımız dalgalanacak;Bu gururu bize nasip edenlere burada Ülkemizi temsil etmeye sebep olanlara devletimize milletimize şükran duyuyoruz" dedi.

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL