23 Nisan Egemenlik Kupası

23 Nisan Egemenlik Kupası –Esenler, İstanbul

Muaythai İstanbul İl Temsilciliği Faaliyet programında yer alan Esenler Belediyesi Muaythai 23 Nisan Egemenlik Kupa Şampiyonası 25-26 Nisan 2015 Tarihlerinde Esenler Belediyesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

20 Kulüpten 145 sporcunun katıldığı müsabakalar çok çekişmeli geçerken,Müsabakalara katılan Muaythai İcra Kurulu Teknikten Sorumlu Başkanvekili Okşar TAŞTAN, Muaythai Hakemlerden Sorumlu Asbaşkan İsmail TUĞLA,Milli Takım Teknik DirektörüYılmaz ÇEKEN, Muaythai Teknik Direktör Yrd.ve Muaythai İstanbul İl Temsilcisi Orhan DOĞAN, Muaythai İl Temsilcisi Yrd. Ve Milli Takım AntrenörüSüleyman BABACAN, MAHK Üyesi Çetin ŞAHİN, PMHK Üyesi Hacı TÜRK,Milli Takım Antrenörleri Hacı DOĞAN,Oğuz KITAY, İsmail EKİCİ,Oktay AVCI, Muaythai Antrenörleri Davut ÇELENK,Vahap BARAN,Coşkun ÇAKIR ve bütün yükümüzüçeken çok değerli Muaythai Hakemlerimiz katılmışlardır.

Egemenlik kupası açılış konuşmasını yapan Muaythai İcra Kurulu Teknikten Sorumlu Başkanvekili Okşar TAŞTAN Muaythainin geleceği olan miniklerimizi kutlar gelecekte nice başarılar dileyerek sözlerini noktaladı.

Muaythai İl Temsilcisi Orhan DOĞAN ın yaptığı kısa konuşmada Bizlere bu güzel ortamı sağlayan başta Esenler Belediye Başkanımız sporun ve sporcunun her zaman yanında olan M.Teyfik GÖKSU Başkanımız olmak üzere Tesis MüdürüBarış KARAHAN ve salon personeline teşekkür ederim. Katılan Muaythai Kulüpleri, Antrenörler, Sporcular ve Bizim için çok kıymetli olan Muaythai Hakemlerimize de ayrı ayrı teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL