Düzce Gençlik Kupası

Düzce Muaythai Gençlik Kupası Yapıldı

 

Türkiye Muaythai Federasyonu Düzce il Temsilciliğinin faaliyet programında yer alan Gençlik Kupası 13.06.2015 Tarihinde Düzce Kent Meydanı (Anıt Park) ta saat 11.00 da sporcu tartıları ile başlamıştır.

Müsabakalar iki etap olarak planlanmış Gündüz seansına saat 14.00 ‘da Minik, Yıldız, GençBay-Bayan-teşvik maçları ile başlanmış Müsabakalar saat 18.00 da bitirilmiştir gündüz seansındaki maçları da saat 14.00 itibaren başlayan müsabakalar canlı yayın olarak yayıncı kuruluş olan www.duzce81.tv den canlı olarak verilmiştir.

Akşam seansına saat 19.00 da başlanmıştır büyükler bay- bayan müsabakaları yayıncı kuruluş olan www.duzce81.tv den canlı olarak verilmiştir ve program gece saat 02.00 da sona ermiştir. Yayıncı kuruluşun verilerine göre toplam bir milyon sabit bilgisayar ip sinden yayına bağlanılmış olarak veri alınmıştır. Müsabakalara Düzce İstanbul Kocaeli Sakarya Antalya Bursa İllerinden (13 Kulüp ) 87 sporcu katılmış olup 6 çeyrek final, 11 yarı final, 21 Final maçı ve 15 tane gala maçı olarak tamamlanmıştır.

Müsabakalarda başarılı olan sporculara Katılım belgeleri madalya ve kupaları takdim edilmiş olup müsabakalarımız sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır. Tüm maçlarda herhangi bir sağlık sorunu sakatlanma yaşanmamıştır.

Geceye 24. Dönem Düzce Milletvekili İbrahim KORKMAZ Düzce Gençlik spor İl MüdürüFeyzullah DERECİ Yığılca Kaymakamı Mehmet Özcan Düzce Belediye Başkan Yrd. Murat CAYMAZ Ak parti İl gençlik kolları başkanı çok sayıda davetli ve mülki erkân, iş adamı katılmıştır.

Geceye Düzce Belediyesi Mehteran takımı ayrı bir renk katmıştır, ayrıca ilk defa helikopter kamerayla turnuvanın havadan çekimi yapılmıştır. Ayrıca katılan ve konaklama ihtiyacı olan kafilelere Düzceli sporcular evlerini açmıştır. Herkes canı gönülden gelen sporcuları sahiplenmiştir. Maçların ertesi günüAydın pınar köyüKaplan oğlu alabalık tesislerinde konaklayan tüm kafilelere kahvaltı verilip daha sonra doğa yürüyüşü, şelale gezisi yapılmıştır son olarak da mangal partisiyle gelen misafirler yola çıkmadan önce eğlenmiş dinlenmiş ve mutlu bir şekilde Düzce den ayrılmıştır.                                     

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL