Avrupa Muaythai Federasyonu Uluslararası Antalya Açık Kupası

Avrupa Muaythai Federasyonu Uluslararası Antalya Açık Kupası

EMF-Muaythai Open Antalya Cup 2018
14-18 Kasım 2018
14-18 November 2018
Antalya-Türkiye


Türkiye Muaythai Federasyonu ve EMF- Avrupa Muaythai Federasyonu Faaliyet programında yer alan EMF-Muaythai Open Antalya Cup 14-18 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya 10.000 Kişilik spor salonunda yapılacaktır. Kayır, Tartılar, Toplantılar ve Konaklama Şehir merkezi;Özkaymak Falez Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Faaliyete IFMA’ya üye ülkeler davet edilmiştir. Uluslararası düzeyde katılacak yabancı ülkelerin takımları ağırlanacağından;Faaliyete 30’un üzerinde Ülke katılacağını bildirmiştir.

Faaliyet;Çocuklar (Minik-Yıldız);Gençler Alt GençÜst Gençler;Büyükler A-B Erkekler ve Bayanlar;kategorilerinde yapılacaktır.

Milli Takım olarak Katılım Kriterleri;

Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupasına;Federasyonumuzca düzenlenen 2018 Türkiye Şampiyonalarında;Minikler, Yıldızlar Kategorisinde birinci ve ikinci olanlar, katılınmaması halinde üçüncüolanlar, 2018 Gençler, Büyükler Türkiye Şampiyonasında ilk üçe giren madalya alanlar, 2018 Üniversiteliler Muaythai Türkiye Şampiyonasında birinci ve ikinci olanlar ile 2017 yılında Uluslararası EMF Antalya Kupasına katılmış ve ilk üçdereceye girmiş sporcular Türkiye Milli Takım olarak katılabileceklerdir.

 

2018 yılı ve öncesi Milli takımlarda yer alan ve Milli olan sporcular 2019 Yılı avantajları için EMF Kupasına katılabilir ancak önceden milli olanlar Milli takım başkanlık oluruna yazılmayacaklardır.


Milli Takım Dışında;Herkese Açık Katılım Kriterleri;

Başkanlık oluru ile kriterlere göre Milli Takıma alınan sporcular haricinde, Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupası tüm katılımcılara açık olacaktır. İl Müdürlükleri sporcuları, spor kulüpleri, tüzel, özel spor merkezleri, resmi ve özel kurum kuruluşlar, ferdi tüm sporcular katılabilir.


2018 Uluslararası EMF-Antalya Muaythai Açık Kupasında 1.(birinci) olanlar 2019 yılında yapılacak olan Türkiye Gençler ve Büyükler Türkiye şampiyonasında aynı kategoride 1.(birinci) olmaları halinde Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına katılabilecektir. Aksi halde 2018 EMF Antalya Açık Kupası birincisi ile 2019 yılı Türkiye 1.(birincisi) arasında seçme yapılacaktır. EMF Antalya Açık Kupasında 1.(birincinin) yabancı olması halinde ilgili kategoride en iyi dereceyi yapan sporcu ile seçme yapılacaktır. Bu uygulama Türk sporcuların uluslararası düzeyde kendilerini, denemelerine, tecrübe edinmelerine Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında daha başarılı olmalarını sebep olacaktır. Milli antrenör olarak görev alacaklar Federasyon Başkanlığınca tespit edilecek ve onaya tabi tutulacaklardır.

Talimatın devamı için linkleri kullanabilirsiniz...

EMF Antalya Açık Turnuvası Talimat (Türkçe)

EMF Antalya Açık Turnuvası Talimat (English)

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

En Çok Okunanlar