BÜYÜKLER AVRUPA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI (HIRVATİSTAN) HAZIRLIK KAMPI

BÜYÜKLER AVRUPA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI (HIRVATİSTAN) HAZIRLIK KAMPI 

 

Federasyonumuz 2016 Faaliyet Programında yer Alan Avrupa Büyükler Muaythai Şampiyonası 22-29 Ekim 2016 Tarihlerinde Hırvatistan’nın Split yapılacaktır.

 

Şampiyonaya katılacak Muaythai Milli takımı hazırlık kampı 09-17 Ekim 2016 Tarihlerinde Antalya ili Antalya Spor Merkezinde yapılacaktır. Konaklamalar Grida City Otel yapılacak olup ekli listede yer alan Teknik kadro ile Antrenör ve Sporcuların en geç09 Ekim 2016 tarihlerinde en geçsaat 13.00’te Grida City Otel’de kampta hazır bulunmaları gereklidir.

 

Teknik Direktör ve Teknik Kadro, Kampa gelirken;Taslak çalışma programları ve Çalıştırıcı Ekipmanları, (Kronometre, lapa darbe yastığı vs.)
Sporcuların;Müsabakaya çıkacak şekilde şahsi eşyalarını getirmeleri gereklidir.

 

Kamp öncesi pasaport, EMF kayıtları için fotoğraf, forma numarası ve diğer detaylar için Teknik Koordintör Hakan Şahade ile bağlantı kurmaları gereklidir.

 

Kamp Sorumlusu;Yasin URLU- 4 Kadame Milli Baş Antrenör,


ANTRENÖRLER
1.Yılmaz ÇEKEN –İSTANBUL - Teknik Direktör
2.Hakan ŞAHADE –ADANA - Teknik Koordinatör
3.Süleyman DOĞAN –MUĞLA - Antrenör
4.Aydın FIRAT –ÇORUM - Antrenör
5.Burhan ÇELİK –GAZİANTEP - Antrenör
6.Yücel HASPOLAT –KAYSERİ - Antrenör
7.Selahattin OMAÇ–ELAZIĞ - Antrenör
8.Ahmet Alpaslan BENLİ –ADANA - Antrenör
9.İbrahim KELEŞ –DÜZCE - Antrenör
10.Güven ZENCİR –MERSİN - Antrenör
11.Bayram KESKİNKILIÇ–AYDIN - Antrenör
12.Ertan AKDOĞAN –BOLU - Antrenör
13.Murat KAYA –ADIYAMAN - Antrenör
14.Murat TAN - MALATYA - Antrenör
15.Bekir KAYA - ZONGULDAK - Antrenör

 

BÜYÜK ERKEK SPORCULAR -A DV.
51 Mustafa Kazım KÖKEN –AFYON
54 Bekir KARAÖMERLİOĞLU –SAMSUN
57 Abdüssamet UĞURLU –ÇORUM
63 Tarkan KABUKÇİ –KAYSERİ
67 Ali BATMAZ - İSTANBUL
71 Yahya GEYLANİ –ADANA
75 Ali DOĞAN - KAYSERİ
81 Mücahit NACAK –DÜZCE
86 Hakan KARA –KAYSERİ
+91 Mustafa Can KÜÇÜK –ANKARA

 

BÜYÜK ERKEK SPORCULAR -B DV.
51 Alperen Turan ARİS –SİVAS
54 Gökhan TÜRKER - İSTANBUL
57 Fatih DEĞER –KAYSERİ
63 Mustafa AÇİCİ –BOLU
67 Caner KART –ADANA
71 Rahman GERMİ –SAMSUN
81 Uğurcan BEYAZİT –KAYSERİ
91 Onur BOĞA - İSTANBUL
+91 Rıfat KAYA –TEKİRDAĞ

BÜYÜK BAYAN SPORCULAR
51 Funda ALKAYIŞ –MERSİN
54 Gizem İSLAM - İSTANBUL
63 Öznur TEKER –SAMSUN
67 Rabia ÇELİK –DÜZCE
75 Songül YILMAZ –KARS
+75 Rabia AKDENİZ –ANKARA

Kafile Listesi

+1
0
Paylaş
0

En Çok Okunanlar