Gelecek Dönem Proje ve Faaliyetleri Çalıştayı

Türkiye Muaythai Federasyonu

Merkez ve Alt Kurul Başkanları ile İl Temsilcilikleri

4 yıllık Gelecek Dönem Proje ve Faaliyetleri Çalıştayı

08-09 Ekim 2016

Grida City Hotel Antalya


Türkiye Muaythai Federasyonu Merkez Yürütme Kurulu üyesi ve Bölge Yürütme Kurulu Başkanları, Teknik Direktör, Merkez Teknik İstişare Kurulu üyesi ve Teknik Kurullarda başkanlık yapan üyeler ile Bölge Koordinatörlerin ve 81 İl Temsilcilerinin katılacağı Muaythai Teknik Planlama Proje ve Gelecek Dönem çalıştayı düzenlenecektir.

Çalıştayı Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanı Halil Durna, İcra Kurulu Başkan vekili Hasan Yıldız katılarak çalıştayı yönlendirecek, Akdeniz Üniversitesi Muaythai Topluluğu öğrencileri ve Akademisyenleri ile davetliler iştirak edecek.

Toplantı Programı;Web sitemizde yayınlanacaktır.

İlgililere duyurulur.

 

TOPLANTI YERİ VE SAATİ :

1. Gün;Grida City Hotel, Antalya - 08.10.2016 Cumartesi, Açılış ve Yemek saat:13.00, Toplantı saat:16:00 - 19.00

2. Gün;Grida City Hotel, Antalya - 09.10.2016 Pazar, Toplantı saati:  10:00 - 16.00 (Yemek saati: 13.00)


Toplantıya Katılacaklar

FEDERASYON MERKEZ YÜRÜTME KURULU ÜYESİ VE
BÖLGE YÜRÜTME KURULU BAŞKANLARI

1.Mustafa DURMUŞOĞLU-Merkez Yürütme Kurulu Başkanı,
2.Cevdet SABIR –Batı Marmara Bölgesi Yürütme Kurulu Başkanı
3.Mürsel SEVİNDİK –Doğu Marmara Bölgesi Yürütme Kurulu Başkanı
4.Halil DEMİR –İçAnadolu Bölgesi Yürütme Kurulu Başkanı
5.Şahin GÜLER –Karadeniz Bölgesi Yürütme Kurulu Başkanı
6.Mustafa ATLI –Doğu Anadolu Bölgesi Yürütme Kurulu Başkanı
7.Mecit KILAVUZ –Güney Doğu Anadolu Bölgesi Yürütme Kurulu Başkanı
8.Hasan URLU –Akdeniz Bölgesi Yürütme Kurulu Başkanı
9.Ediz BARIŞ –Ege Bölgesi Yürütme Kurulu Başkanı

FEDERASYON MERKEZ TEKNİK İSTİŞARE KURULU
1.Yılmaz ÇEKEN –Teknik Direktör
2.Hakan ŞAHADE –Teknik Koordinatör
3.Kifayet TAŞDURMAZLI –Bayanlar Teknik Kurul Başkanı
4.Göksel CİNGÖZ –Büyükler Teknik Kurul Başkanı
5.Yasin URLU –Profesyonel Teknik Kurul Başkanı
6.Arif KARAKUŞ –Gençler Teknik Kurul Başkanı
7.Selçuk YENER –Kadetler Teknik Kurul Başkanı
8.Ekrem ARİS –Minik-Yıldız Teknik Kurul Başkanı

FEDERASYON BÖLGE KOORDİNATÖRLERİ
1.Süleyman BABACAN –Batı Marmara Bölge Koordinatörü
2.Murat TOKAT –Doğu Marmara Bölge Koordinatörü
3.Soner YILMAZ –İçAnadolu Bölge Koordinatörü
4.Ramazan SEVİNÇ–Karadeniz Bölge Koordinatörü
5.Hasan KARLI –Ege Bölge Koordinatörü
6.Ömer UĞUR –Doğu Bölge Koordinatörü
7.Murat AKALTUN –Güney Doğu Bölge Koordinatörü
8.Bilal TAŞDURMAZLI –Akdeniz Bölge Koordinatörü

81 İlin Mevcut Federasyon Temsilcileri katılacaktır.



Çalıştay Katılımcıları, 08 Ekim 2016 tarihinde Grida City Hotel Antalya giriş yapacak olup 09 Ekim 2016 tarihinde program gereği çalıştay bitimi sonrası otelden ayrılacaklardır.

Katılımcıların otobüs yol ücretleri ile otel giderleri federasyon tarafından sağlanacaktır.

 

+1
0
Paylaş
0

En Çok Okunanlar