VAN'DAN ANKARA'YA ANLAMLI ZİYARET

VAN'DAN ANKARA'YA ANLAMLI ZİYARET

Van Erçiş Gençlik ve Spor Kulübüsporcuları Kubilay Tarhan, Yunus Turan ve Muay Thai Milli Takım AntrenörüSinan AĞLAR’dan Gümrük Ticaret Bakan Yardımcısı ve Spor Genel Müdür Yardımcısı’na Ankara’da anlamlı ziyaret.

Van Erçiş Gençlik ve Spor Kulübüsporcuları Kubilay Tarhan,Yunus Turan ve Muay Thai Milli Takım AntrenörüSinan Ağlar Ankara’da öncelikle Gümrük Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Fatih Çiftçi’yi ziyaret edip kendilerine Tayland Hatırası hediye etmişlerdir. Gümrük Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi Şampiyon Sporcularımız ile gurur duyduklarını söyledi. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sporun her türüile ilgilenen gençlere desteklerinin artarak devam edeceğini belirterek Sporcularımızı tebrik edip çeşitli hediyeler vermişlerdir.

Ardından Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy ziyaret edilmiş ve kendisine Muaythai hakkında bilgiler verilmiştir. Milli Takım AntrenörüAğlar, Van'da Muaythai sporunun gelişmesi konusunda yoğun çalışma içerisinde olduklarını belirterek, "Gerek Türkiye gerekse dünya şampiyonları çıkarmayı başararak, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bu konuda desteklerinizi bizlerden eksik etmeyin”diye konuştu.

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL