Dünya Muaythai Kupası 20-27 Kasım 2016 Rusya Kazan

Dünya Muaythai Kupası 20-27 Kasım 2016 Rusya Kazan 

 

Dünya Kupası Davetiye

Dünya Kupası Program

Dünya Kupası Katılımcı Listesi

Dünya Kupası Talimatı

 

 

IFMA tarafından gönderilen organizasyon talimatında;Dünya Kupası Büyük Erkeler ve Bayanlar  (A) divisyon kategorileri ile Sadece Üst Gençler Bay ve Bayanlar kategorileri yapılacaktır. 

 

Dolayısıyla Ekte listede yer alan sporcuların sıkletleri haricindeki boş sıkletlerde,  kendi imkânları ile gelebilecek ‘’sporculara’’imkan sağlanacaktır, Kendi imkan ile gelebilmek için 2016 Yılı Büyükler A divisyon kategorisinde 2. olanlar gelmiyorsa 3. olmaları gereklidir, başvuru sırasına göre derecesi yüksek olan tercih edilecektir. Gençler kategorinde boşluk olmadığından kendi imkanı ile sporcu götürülmeyecek.

 

Son Başvuru tarihi 10 Kasım 2016 saat 17.00 dir, Yapılacak teknik yoklama ve kararlar sonrası boş sıklete yerleşerek gelebilecekler tespit edilecektir ve kendilerine haber verilecektir. Listeye dâhil edilmeden önce Otel Giderleri: 550 Euro Uçak bedeli 450 Euro Toplam 1000 (Bin) Euro,  Federasyonumuzun Euro hesabına ödemeleri halinde listeye dahil edileceklerdir. 

Türkiye Muaythai Federasyonu Garanti Bankası Anafartalar Cd. Şb. Anakara;

IBAN;TR61 0006 2000 7110 0009 0913 70 Ücret ödenmeden önce yukarıda yazılı tarihten önce Teknik Koordinatör Hakan Şahade’ye email ile başvuru yapmaları gereklidir.

 

e-mail adresi: hakansahade@gmail.com

 

Daha önceden veya daha sonra başvuru yapılmış bedel ödenmişse dahi boş kategorilere yerleşemeyenler yatırdıkları ücret iade edilecektir.  

  

Milli Takım Kafilesi 12-19 Kasım 2016 Tarihinde İstanbul Burhan Felek Milli Takımlar Kamp merkezinde  kamp yapacak evlerinde dönmeden 19 Kasım 2016 tarihinde İstanbul'dan Kazan'a gidişler yapılacaktır. 

Sporcu ve Antrenörler yanlarında gerekli malzemelerini getirmeleri gereklidir. 

 

Tüm kafilede görevli olanlar;Umuma mahsus şahsi pasaportlarını yanlarına getireceklerdir. Kamp toplanması ardından 14 Kasım 2016 tarihinde Rusya Büyükelçiliğinden Vize alınması için randevu alınacaktır. Rusya Tüm pasaport türlerine vize uygulamaktadır. Yanında pasaportunu getirmeyen kişilerin vizeye yetişmesi mümkün olmayacaktır. Rusya Büyüleyiciliğiyle ile yapılacak temasa göre pasaporta vize hususunda takıma bilgi verilecektir.

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL