GENÇLER ve BÜYÜKLER MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ TATVAN - BİTLİS

GENÇLER ve BÜYÜKLER MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ TATVAN - BİTLİS

 

AŞAĞIDA BELİRTİLEN 2019 DÜNYA VE AVRUPA ŞAMPİYONALARINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK MİLLİ TAKIMLAR SEÇMELERİ 19-21 NİSAN 2019 TARİHLERDİNDE TATVAN BİTLİS İLİNDE YAPILACAKTIR.


-2019 YILI BÜYÜK ERKEKLER VE VE BÜYÜK BAYANLAR DÜNYA ŞAMPİYONASI (BANGKOK-TAYLAND)


-2019 YILI BÜYÜK ERKEKLER (A-B) VE BÜYÜK BAYANLAR İLE ÜST GENÇLER BAY-BAYANLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI (MİNSK-BELARUS)


-2019 YILI ÇOCUKLAR GENÇLER BAY VE BAYANLAR DÜNYA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI (ANTALYA-TÜRKİYE)


-2019 YILI EMF-AVRUPA KUPASI ANTALYA AÇIK MUAYTHAİ KUPASI (ANTALYA)


19-21 NİSAN 2019 YAPILACAK OLAN MİLLİ TAKIMLAR SEÇMESİNE AŞAĞIDA BELİRTİLEN KRİTERLERE SAHİP OLAN SPORCULAR KATILACAKTIR.

 

-SEÇMEYE 14-18 KASIM 2018 TARİHLERİNDE YAPILAN EMF ANTALYA AÇIK KUPASI BİRİNCİLERİ VE 18-23 ŞUBAT 2019 TARİHLERİNDE ANTALYA’DA YAPILAN GENÇLER BÜYÜKLER MUAYTHAİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİRİNCİLERİ KATILABİLECEKTİR.

 

-KRİTERE GÖRE KATILMA HAKKINA SAHİP OLAN 2018 EMF KUPASI BİRİNCİLERİ İLE 2019 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİRİNCİLERİ SEÇMEYE KATILACAKLARINI EKTE WEB SİTESİNDE BULUNAN KATILIM FORMU DOLDURARAK EN GEÇ25 MART 2019 TARİHİNE KADAR www.muaythai.gov.tr ADRESİN’DEN ONLİNE FORM GÖNDERMELERİ ZORUNLUDUR.

 

25 MART 2019 TARİHİNE KADAR BAŞVURU YAPMAYAN BİRİNCİ SPORCULARIN YERİNE KRİTERLERE UYAN SPORCULAR TELEFON İLE ARANARAK ÇAĞIRILACAĞINDAN BAŞVURU YAPMAYAN SPORCULAR SEÇME HAKKINI KAYBETMİŞ SAYILIR.

 


-EMF CUP VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASININ BİRİNCİLERİ GELMEMESİ DURUMUNDA İKİNCİLERE, İKİNCİLERİN GELMEMESİ DURUMUNDA ÜÇÜNCÜOLANLARA SEÇME HAKKI TANINACAKTIR.

 


-TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA OLAN ANCAK EMF CUP’TA BOŞ KALAN YA DA EMF CUP’TA İLK DÖRTTE YABANCI OLMASI DURUMUNDA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA İKİNCİ OLANLARA, İKİNCİLERİN GELMEMESİ DURUMUNDA ÜÇÜNCÜLERE SEÇME HAKKI VERİLECEKTİR.

 

-NOT YAYIMLANMIŞ SEÇME LİSTELERİNDE ADINI BULUNSA DAHİ;DÜNYA ŞAMPİYONALARI BAZ ALINMIŞ YAŞ VE KATEGORİ DEĞİŞMESİ HALİNDE DERECE YAPMIŞ OLSANIZ DAHİ MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNE ALINAMAZSINIZ: BUNA GÖRE ''YAŞMATİKTEN'' YAŞ VE KATEGORİNİZİ KONROL EDEREK EŞLEŞTİRİNİZ


AŞAĞIDAKİ FORMU ONLİNE OLARAK;25 MART 2019 TARİHİNE KADAR BU FORMU DOLDURUP;KATILMAMANIZ HALİNDE SİZDEN SONRA EN İYİ DERECEYİ YAPAN SPORCU ÇAĞIRILACAKTIR.

 

 

ONLİNE BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...

 

MİLLİ TAKIMLAR SEÇME TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

YAŞMATİK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

A DİVİSYON

B DİVİSYON

BÜYÜK BAYAN

ÜST GENÇBAYAN

ÜST GENÇERKEK

ALT GENÇBAYAN

ALT GENÇERKEK

 

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL