Yönetim Kurulu Kararları

Federasyon Yönetim Kurulu Kararı

 

Olağan Genel Kurul sonrası birincisi tanışmak ama ile 30 Ekim 2016’da yapılan toplantıdan sonra yeni döneme seçilen Federasyon Yönetim Kurulu 12 Kasım 2016 Tarihinde ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 

Gündem gereği , Yönetim Kurulunda gelecek 4 yıllık dönem için içgörevlendirmeler yapıldı.

Yapılan görevlendirmelere göre;

Hasan YILDIZ: Başkan Vekili

Mustafa KIZIL: Başkan Vekili

Halil DEMİR: Teknikten Sorumlu Asbaşkan

Doç. Dr. Aydın ŞENTÜRK Eğitimden Sorumlu Asbaşkan

Ali Osman ERDEN: Medya Tanıtım Sponsordan Sorumlu Asbaşkan

Şakir BAYRAMOĞLU: Organizasyondan Sorumlu Asbaşkan,

Ziya Diyaddin YILDIRIM: Akdeniz Bölgesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi,

Fatih ŞAHİNER: Ege Bölgesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi,

Hayrettin ÖZÇELİK: İçAnadolu Bölgesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi,

Hasan ÖZBULUT: Karadeniz Bölgesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi,

Yaşar GÜLTEKİN: Güneydoğu Anadolu Bölgesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi,

Mehmet Salih AYGÜN: Doğu Anadolu Bölgesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi,

Hayrettin DEMİRCAN: Marmara Bölgesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi,

 

Merkez Yürütme Kurulu ve Bölgesel Yürütme Kurulları ile Koordinatörler belirlenerek ekteki listedeki oluşturuldu.

 

 

2016 Yılında Rusya’da yapılacak olan IFMA Dünya Kupasına teknik kurulca daha önce belirlenen sporcular ile uygun görülen antrenör, idareci, yönetici ve talimatlarla belirlenen koşullara uygun sporcuların kendi imkanları ile katılmalarının sağlanmasına, diğerlerinin federasyon bütçesi ile götürülmesine.

 

2016 yılı Hakem-Antrenör Eğitim Gelişim ve Vize seminerinin 23-25 Aralık 2016 tarihinde Antalya’da yapılmasına, 2017 yılında görev yapacakların vize ücreti olarak 450 TL otel konaklama dahil federasyonun özel gelirler hesabına yatırmalarına, katılım koşulları ve ayrıntılarının çıkartılacak talimatla belirlenmesine.

 

2016 yılı federasyon faaliyet programında yer alan EMF CUP uluslararası turnuvanın 15-18 Aralık 2016 tarihinde Antalya’da yapılmasına, katılım koşulları ve milli takım oluşma şeklinin çıkartılacak talimat ile belirlenmesine, katılımın artırılması için uluslararası düzeyde katılacak ülkelere otel konaklama transfer vb. konularda mali katkı sağlanmasına, yurtiçinden katılacak sporcu antrenörlerin tüm giderlerinin kendileri tarafından karşılanmasına, Yönetim, hakem, teknik görevli, idareci, federasyon görevlisi, organizasyon görevlisi, görevlendirilmesine,

 

2017 yılında Muaythai spor dalının okul sporlarında yer alması hususunda spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığına gerekli dokümanların iletilmesine, konuyla ilgili bir komisyon kurulmasına komisyona Doç. Dr. Murat ÖNDER, Fatih ŞANIER, Ümitcan ULUDAĞ ve Ali Osman ERDEN’in atanmasına.

 

Gelecek dönem görev alacak il temsilcilerinin yeniden güncellenerek Merkez ve Bölge Yürütme, alt kurulların güncellenerek başkanlık oluru ile atanmasına.

 

2017 Süper Lig faaliyetlerinin 9 bölgede gerçekleştirilmesine, Süper Ligler için Spor Toto Teşkilat Başkanlığına bir Proje sunularak bütçe kaynağı oluşturulmasına.

 

Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesislerinin yeterlilik belgesinin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine devredilerek yeterlilik belgelerinin G.H.S.İ.M. ince verilmesine.

 

01.01.2017 tarihinden sonra 16 Yaşından büyük olan sporcu Muaythai Lisans ücretinin 15 TL olarak uygulanmasına

 

Özel gala müsabakalarından alınan 5.000 TL’nin devam etmesine, özel gala müsabakasını düzenleyen organizatörlerin her türlüizni federasyondan almak kaydı ile yapacağı organizasyonun tüm masraflarının organizatörce karşılanmasına, her türlüuluslararası düzeyde gerçekleştirilecek müsabaka organizasyon vb. faaliyetlerin federasyonun iznine tabi tutulmasına.

 

Millilik belgelerden 400 TL ücret alınmasına.

 

22-29 Ekim 2016 tarihinde Hırvatistan Split kentinde yapılan Büyükler Avrupa MuayThai şampiyonasında kategorilerinde derece yapan, Spor Genel Müdürlüğü, ödül yönetmeliği kapsamında ödül almaya hak kazananların ödül için işlemlerin yapılmasına karar verildi.

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL