15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ İLLER ARASI MUAY THAİ TUNUVASI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ İLLER ARASI MUAY THAİ TUNUVASI

 

Türkiye Muay Thai Federasyonu Adana İl Temsilciliği 2016 yılı faaliyet programında yer alan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İllerarası Muay Thai Turnuvası Minik, Yıldız, Alt Genç,Üst Genç,Büyük Erkekler A –B Divisyon , Bay-Bayanlar  Muay Thai müsabakaları 01-04 Aralık 2016 tarihleri arasında  Nihat Geven Spor Salonunda  yapılacaktır.

 

Kulüplerin ve Sporcuların müsabakalara katılım şartları:

1- Ferdi veya kulüplerden her kiloda istenilen sayıda sporcuyla katılım serbesttir.

2-Müsabakaya katılacak iller , müsabaka katılım çizelgelerini 30 Kasım 2016 Tarihine kadar (hakansahade@gmail.com) mail olarak göndermeleri ,Kulüpler katılacak sporcuları için listelerinde adı soyadı, doğum tarihi (gün-ay-yılı) yazılı, kulübü, Federasyon sicil nosu, 2016 yılı vizeli lisans nosu, khan derecesi ve kilosu ile yaş kategorisi yazılı listeyi il müdürlüğünden onaylı şekilde getirerek müsabaka görevli hakem kuruluna teslim edeceklerdir. Müsabaka katılım listesinde yer alan sporcular ile müsabaka katılım listesinde görev alan antrenörler ve yardımcıları, 2016 yılında yapılan vize ve gelişim seminerlerine katılmış, vize almış olması gereklidir.

3-Müsabakaya katılacak olan Sporcuların lisans fotokopisi ve federasyon khan sicil kartının fotokopisi yanlarında getireceklerdir.

 ...

İller Arası Muaythai Turnuvası Yarışma Talimatı için tıklayınız...

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL