BAŞBAKAN YILDIRIM, MİLLİ SPORCULARIMIZI KUTLADI

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM,

MUAYTHAİ MİLLİ TAKIM

SPORCULARIMIZI KUTLADI

 
Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Mersin Şehir Hastanesi'nin açılışını yaptıktan sonra karayoluyla geldiği Adana'da Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik ile beraber partisinin Adnan Menderes Spor Salonu'nda düzenlediği Sandık Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı. 
 
Başbakan Yıldırım'ı salonda karşılayan Adanalı sporcular kazandıkları kupayı ve eldivenleri hediye ettiler. 
 
Tayland'da yapılan Gençler Muay Thai Dünya Şampiyonası ve Hırvatistan'da gerçekleşen Avrupa Şampiyonası'nda büyük başarı gösteren antrenörler Hakan Şahade, Yalçın Sizgen, sporcular Kerem Şahade, Gizem Şahin, Caner Kart, Abdullah Kaplan, Kaan Özden, Yahya Gökalp, Hüseyin Ayyıldız, Bilal Özer, Songül Kaçan ve Hasan Delibalta'yı kutlayan Başbakan Binali Yıldırım, sporcularla sohbet edip başarının devamını diledi. 
 
Federasyonumuz Teknik Kıırdinatörüve Milli Antrenör Hakan Şahade, Başbakan Yıldırım'a forma ve eldiven hediye etti. 
 
Adanalı sporcuların Dünya şampiyonasında kazandıkları kupayı kaldıran Başbakan Yıldırım, Muay Thai eldivenlerini takarak sporcularla hatıra pozu çektirdi.  Teknik kordinatör Hakan Şahade den takım hakkında bilgi alan Başbakan Binalı Yıldırım, "Sporcularımızı kutluyorum. Çok önemli bir başarı" dedi.
 
 
 
 
 
 
+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL