2019 Milli Takım Seçmeleri Sonuçları ve Görevlendirmeler

2019 Milli Takım Seçmeleri Sonuçları ve Görevlendirmeler

 

Federasyonumuz 2019 Yılı Dünya Şampiyonası, Avrupa Şampiyonası, Uluslararası EMF Kupası ve Milli Müsabakalar için yapılan Şampiyonalar sonrası Büyüler ve Gençler Kategorisinde Milli Takım seçmeleri sonucu Muaythai Milli Takımında görevlendirilebilecek Sporcular ile Antrenörleri ektedir,

 

Federasyonun Plan çerçevesinde 2019 mali bütçesinin oluşması halinde;Sportif veya Genel Hukuka göre ceza almamış sporcuların katılacağı faaliyetler kesinleştirilmiştir.

 

Ancak Listede Faaliyete göre Milli takıma sporcu kazandırmış antrenörler önce görev yapmak istediklerini başvuru formu ile beyan edecek, Federasyon Teknik Kurul ve Yönetim Kurulu kararları çerçevesinde kontenjan sınırları içine görevlendirilecektir.

 

Milli Takım Antrenörlüğüiçin başvur yapacak antrenörlerin listelerde sporcusu mevcut, en az Muaythai 2. Kademe 12. Khan Antrenör 2019 Yılı Vizeli olmalıdır.

 

Talimat Gereği;

1-Seçme Sonucu kazananlar;A Elite Class Büyük Kadınlar ve Erkekler Dünya Şampiyonasına katılacaktır.

2-Seçme Sonucu RSC, KO, Aout Class olmayıp;2. olan A Elite Class Büyük Kadınlar ve Erkekler ile 1. Olan B Competetive Class Erkekler Avrupa Şampiyonasına katılacaktır.

3-Seçme Sonucu RSC, KO, Aout Class olmayıp;2. olan Erkekler B Competetive Class Erkekler 2019 Yılı Uluslararası EMF Antalya Açık Kupasına Federasyon İmkanı ile katılacaktır.

4-Seçme Sonucu Alt /Üst Gençler Kategorisinde 1. olanlar 28 Eylül 06 Ekim 2019 Tarihlerinde yapılacak olan Çocuklar ve Gençler Dünya Muaythai Şampiyonasına katılacaktır.

5-Avrupa Şampiyonasına sedece Üst Gençler kategorisi yapılabileceğinden Milli takım seçmesinde Üst GençKategorisinde 2. olanlar kendi imkanları ile katılabilecektir.

 

Milli Takım Antrenörlüğü için Başvuru Formu

 

Milli Takım Seçmeleri SonuçListesi 

 

Dünya Şampiyonası Takım seçmesi Listesi

 

Avrupa Şampiyonası Takım seçmesi Listesi

 

Gençler Dünya Şampiyonası Takım seçmesi Listesi

 

Uluslararası EMF Antalya Açık Kupası B Divisyon Takım seçmesi Listesi

 

Uluslararası EMF Antalya Açık Kupası B Divisyon Takım seçmesi (Federasyon imkanları ile katılacaklar) Listesi

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL