15 TEMMUZ VE ERTUĞRUL GAZİ ANMA ETKİNLİKLERİ 2019 ÇOCUKLAR MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ

15 TEMMUZ VE ERTUĞRUL GAZİ ANMA ETKİNLİKLERİ 2019 ÇOCUKLAR MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ

  

2019 ÇOCUKLAR MİNİK-YILDIZ BAY-BAYANLAR

MİLLİ TAKIM SEÇMESİ TALİMATI

13-14 TEMMUZ 2019 SÖĞÜT - BİLECİK 

 

2019 DÜNYA ÇOCUKLAR GENÇLER ŞAMPİYONASINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK MİLLİ TAKIMLAR SEÇMELERİ 13-14 TEMMUZ 2019 TARİHLERDİNDE BİLECİK’İN SÖĞÜT İLÇESİNDE YAPILACAKTIR.

 


1-YAPILACAK OLAN MİLLİ TAKIMLAR SEÇMESİNE AŞAĞIDA BELİRTİLEN KRİTERLERE SAHİP OLAN SPORCULAR KATILACAKTIR.


A-SEÇMEYE 14-18 KASIM 2018 TARİHLERİNDE YAPILAN EMF ANTALYA AÇIK KUPASI MİNİK YILDIZLAR KATEGORİSİ BİRİNCİLERİ/EN İYİ DERECEYİYAPAN VE 18-22 HAZİRAN 2019 TARİHLERİNDE ERZİNCAN İLİNDE YAPILAN ÇOCUKLAR (MİNİK-YILDIZLAR) BAY -BAYAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİRİNCİLERİ VEYA SİSTEME GÖRE İKİNCİLERİ KATILABİLECEKTİR.

 


B-KRİTERE GÖRE KATILMA HAKKINA SAHİP OLAN 2018 EMF KUPASI BİRİNCİLERİ İLE 2019 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİRİNCİLERİ SEÇMEYE KATILACAKLARINI EKTE WEB SİTESİNDE BULUNAN KATILIM FORMU DOLDURARAK EN GEÇ10 TEMMUZ 2019 TARİHİNE KADAR www.muaythai.gov.tr ADRESİN’DEN YAZILI E-MAİL İLE GÖNDERMELERİ ZORUNLUDUR.

 


C-10 TEMMUZ 2019 TARİHİNE KADAR BAŞVURU YAPMAYAN BİRİNCİ SPORCULARIN YERİNE KRİTERLERE UYAN SPORCULAR TELEFON İLE ARANARAK ÇAĞIRILACAĞINDAN BAŞVURU YAPMAYAN SPORCULAR SEÇME HAKKINI KAYBETMİŞ SAYILIR.


Ç-EMF CUP VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASININ BİRİNCİLERİ GELMEMESİ DURUMUNDA İKİNCİLERE, İKİNCİLERİN GELMEMESİ DURUMUNDA ÜÇÜNCÜOLANLARA SEÇME HAKKI TANINACAKTIR.

 


D-TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA OLAN ANCAK EMF CUP’TA BOŞ KALAN YA DA EMF CUP’TA İLK DÖRTTE YABANCI OLMASI DURUMUNDA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA İKİNCİ OLANLARA, İKİNCİLERİN GELMEMESİ DURUMUNDA ÜÇÜNCÜLERE SEÇME HAKKI VERİLECEKTİR.

 

TALİMATIN DEVAMI EKTEDİR;

 

TALİMATIN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

MİLLİ TAKIM SEÇME LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 

YAŞMATİK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

SPORCU BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL