İl Temsilcileri ve Bölge Yürütme Kurulu Toplantıları

İl Temsilcileri ve Bölge Yürütme Kurulu Toplantıları 03-05 Ocak 2020

 

Federasyonumuz Faaliyet Planında yer alan ve her yıl gerçekleşen Federasyonumuz İl Temsilcileri, Bölge Yürütme Kurulu Başkanları, Bölge Koordintörlerinin katılımı ile 03-05 Ocak 2020 Tarihlerinde Antalya’da yapılacaktır.

 

Toplantıya katılacakların konaklama ve otobüs ile ulaşım harcırahları Federasyonumuzca karşılanacaktır. Uçakla seyahat edenlerin bilet farkı ödenemeyecektir.

 

Federasyon, İl Müdürlüğü, Spor Kulüplerinin Muaythai faaliyetleriyle meşgul olmak üzere Federasyonumuzun sorumluluğu altında il’de yapılacak olan Muaythai faaliyetlerinin Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri ile uyumlu çalışabilme ve Federasyonun taşra bağlantılarını sağlayabilme amacıyla fahri olarak görev yapmaktadır. İl Temsilcilerinin atanma, görev, yetki ve sorumluluklarını kapsayan Gençlik ve Spor Bakanlığımız mevzuatları ile Federasyonumuz İl Temsilcisi talimatı www.muaythai.gov.tr   web sitemiz talimatlar kısmında yayınlanmıştır.

 

İlgili mevzuatlar ve talimatlar gereğince;İl Temsilcilerimizce yapılması gereken görevlerini yapabilmesi, yıllık İlfaaliyet planı, İl  faaliyet bütçe ve programlarını, İl Temsilciliğince oluşturulması gereken, il tertip kurulu, il hekem kurulu ve benzer kurular oluşturulması Türk sporuna ve topluma daha faydalı olunması için yukarıda anılan tarihlerde Antalya Grand Park Lara  Otel’de düzenlenecek toplantıya Federasyonumuz İl Temsilcileri, Bölge Yürütme Kurulu Başkanları, Bölge Koordintörlerinin katılımı gerekmektedir.

 

İlgililere duyurulur.

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL