EMF-Avrupa Muaythai Şampiyonası Fransa-Paris

EMF-Avrupa Muaythai Şampiyonası Fransa-Paris

Federasyonumuz Faaliyet Planında yer alan EMF-Avrupa Muaythai Şampiyonası 14-22 Ekim 2017 tarihlerinde Fransa’nın Paris Kentinde yapılacaktır;

Şampiyonaya;Belarus’un Minsk kentinde yapılan;IFMA-2017 Dünya Büyükler Muaythai Şampiyonasında dereceye girerek madalya alan sporcular ile görevlendirilen antrenörler ve Türkiye Şampiyonasında 2. Olup Kendi İmkanları gelen sporcular ile antrenörlerle katılınacaktır.

KAMP;

Federasyonumuz tarafından hazırlık kampı yapılmayacaktır, Ancak;Federasyonumuz Milli Takım Teknik DirektörüYılmaz Çeken tarafından planlanan ‘’Avrupa Şampiyonası Hazırlık Kampı/çalışmaları’’İstanbul Gaziosmanpaşa Albayrak Spor Tesislerinde kendi imkanları ile ile katılabilirler. Antrenmanlar Milli Takım Teknik Direktör Yılmaz Çeken ve İstanbul’da bulunan Milli Antrenörler tarından yapılacaktır.

Söz konusu kamp;Federasyon sorumluluğu dışındadır. Program ve çalışmalara antrenör ve sporcular kendi imkanları ile katılacaktır.

PASAPORT;

Avrupa Şampiyonası Kafile listesinde yer alanların Pasaportları Federasyonca düzenlenecek gri hizmet pasaportu formu ile sporcular ve antrenörler tarafından kendi illerinden çıkartılacaktır. Tüm katılımcıların 1-Kimlik kopyalarını, 2-Fotoğrafçıda çekişmiş temiz görünümlütaranmış dijital ortama atılmış vesikalık fotoğraf, 3- Adres ve telefon bilgisi ile öğrenim durumu bilgisini yazmaları ve bu bilgi ve belgeleri subemuaythai@gmail.com adresine göndermeleri gereklidir.

Kendilerinden veya ailelerinden dolayı Diplomatik veya Yeşil pasaport hakkı olan veya pasaportu olanlar bildirecek olup, gri pasaport talebi yapılmayacaktır.

Pasaport ile ilgili evraklar en geç29 Eylül 2017 tarihine kadar gönderilmesi gereklidir.

SAĞLIK RAPORLARI;

Sporcular IFMA talimatları gereğince istenilen sağlık raporları, hepatit A-B raporları, bayanlardan hepatit A-B raporları ile hemilelik testi raporları gereklidir.

GİDİŞ PLANI;

Kafile;40 Kişilik Kafile Başkanı, Doktor, Hakem, Antrenörler ile Sporcular;14 Ekim 2017 tarihinde İstanbul’dan Uçakla Fransa Paris kentine gidecek ve 22 Ekim 2017 Tarihinde geri dönecektir.

10 Kişi Bir grup;Yönetici, Antrenörler 17 Ekim 2017 tarihinde İstanbul’dan Uçakla Fransa Paris kentine gidecek ve 22 Ekim 2017 Tarihinde geri dönecektir.

Uçak/seyahat planı 02 Ekim’de netleşecektir.

Kafile Listesi için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL