ERCAN ÖZHAN BÜYÜKLER VE GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

ERCAN ÖZHAN BÜYÜKLER VE GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 

 

Türkiye Muaythai Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan “Ercan ÖZHAN Büyükler ve Gençler Bay-Bayanlar Türkiye Şampiyonası 13-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır.


Şampiyonaya Türkiye Muaythai Federasyonu Khan sicil kayıtlarına göre Türkiye Şampiyonası öncesi 01 Şubat 2018 tarihi itibarıyla toplamda khan sicil kayıtlı sporcusu 3.000 üzerinde olan iller her kilo ve kategoride 8 sporcu, khan kayıtlı sporcusu 2.000 üzeri olan iller 6 sporcu, khan kayıtlı sporcusu 1.000 üzeri olan iller 4 sporcu, khan kayıtlı sporcu 1.000 altında olan iller ise her kilo ve kategoride 2 sporcu ile Türkiye Şampiyonasına katılabilecektir.


Türkiye genelinden 1.500'e yakın katılımcı beklenen Şampiyona 13 Şubat 2018 tarih itibarıyla tartı ve kuralar, 14 Şubat 2018 tarihinde saat 10.00'da müsabakalar ve saat 14.00 açılış töreni yapılacaktır.


Program için tıklayınız (*.pdf)

 

 

 

ÖNEMLİ DUYURU

TÜRKİYE MUAYTHAİ FEDERASYONU 2018 ERCAN ÖZHAN GENÇLER BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

NOT;OTEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ MUAYTHAİ FEDERASYONUNA YATIRILMAYACAKTIR.


KONAKLAMA ÜCRETLERİ;

KERVANSARAY OTELDE ORGANİZASYONU YAPAN;ANKA KONSEPT TURİZM ORG. LTD. ŞTİ. AŞAĞIDAKİ HESABINA HAVALE veya EFT İLE ÖDENEBİLECEKTİR.

ANKA KONSEPT TURİZİM ORG.LTD. ŞTİ.

TÜRKİYE İŞ BANKASI

IBAN;TR47 0006 4000 0014 2006 2863 91


OTEL KONAKLAMA ODA TİPİ, İSİM, REZERVASYON VE AKREDİTASYON İŞLEMLERİNİ İÇİN FEDERASYONUMUZ İLE FİRMA ARASINDA KOORDİNASYONU GERÇEKLEŞTİREN ALİ ŞAH İLE İRTİBATA GEÇİP YAPILMALIDIR.


Ali ŞAH - irtibat: 05356411461

 

 

ERCAN ÖZHAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - ANTALYA

Türkiye Muaythai Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan “Ercan ÖZHAN Büyükler ve Gençler Bay-Bayanlar Türkiye Şampiyonası 13-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır.
 

KATILIM VE KONAKLAMA ÜCRETLER;

Konaklama Talimatı için tıklayınız...

 

 

 

Türkiye Muaythai Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan “Ercan ÖZHAN Büyükler ve Gençler Bay-Bayanlar Türkiye Şampiyonası 13-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır. (yol hariç)

 

1- İllerin Müsabakalara katılım şartları:

 

1.1- Ercan ÖZHAN Büyükler ve Gençler Bay-Bayanlar Türkiye Muaythai Şampiyonasına tüm iller il birincilikleri yapılarak sonuçlarına göre takım oluşturmalıdır, il seçmelerine katılacak olan sporcuların aşağıda yazılı talimat gereği istenilen “khan”derecesine sahip olmaları gerekmektedir.
İl temsilcilikleri, il seçmeleri sonucunda kontenjan sınırları içinde, il müdürlüklerinden onaylı listeleri ile Türkiye Şampiyonasına katılabileceklerdir.

 

1.2-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı taşımayan sporcular;milli takıma alınamayacaklarından şampiyonaya katılamazlar.

 

1.3- Askeri ve Polis spor kulüp takımları, Yurtdışında yaşayan Türk sporcular, il birinciliğine katılmadan, her kategoride iki sporcu olmak kaydı ile direkt Türkiye Şampiyonasına katılabilecekler.
 

1.4-Şampiyonalara katılacak olan ve kafilede yer alan antrenörler 2018 yılı vizeli olacak, şampiyonaya katılacak sporcular 2018 yılı vizeli lisansa sahip olmak zorundadırlar.

 

1.5-Kafile listelerinde adı soyadı, doğum tarihi (gün-ay-yılı), kulübü, Federasyon sicil nosu, 2018 yılı vize lisans nosu, khan derecesi ve kilosu ile yaş kategorisi yazılı listeyi il müdürlüğünden onaylı şekilde getirerek müsabaka görevli hakem kuruluna teslim edeceklerdir. İl Müdürlüklerince kafilede görev alan antrenör ve yardımcıları, 2018 vizesi almış olması gerekmektedir. Aksi taktirde ringe yaklaştırılmayacak ve görev verilmeyecektir.
 

1.6-Türkiye Şampiyonası müsabakalarına katılabilmek için il seçmeleri dahil;Gençler Kategorisinde 4. Khan, Büyükler (B) Divisyon kategorisinde ve A Divisyon Bay bayanlar 6. Khan derecesine sahip olmalıdır. Khan derecesini belge ile tartı günüibraz etmelidirler, Amatör Muaythai Merkez Hakem Kurulu lisans fotokopisi ve federasyon khan sicil kartının fotokopisini saklamak üzere alıp müsabakaya katılanları çizelge halinde listeleyerek federasyon Merkez Hakem Üst Kuruluna verilecektir.

 

1.7-Talimatta belirtilen khan derecesinden küçük olan sporcular;bu talimat ekinde hazırlanan sporcu ve antrenörünün vereceği yeterlilik beyanı, (yaşı 18’den küçük olan sporcuların velisinin ve antrenörünün)formu imzalaması halinde müsabakalara alınabilecektir. Sicil sisteminde kaydı ve khan derecesi olmayanlar kesinlikle müsabakaya alınmayacaktır.
 

2-Ercan ÖZHAN Türkiye Gençler ve Büyükler Bay ve Bayanlar Şampiyonasına katılım şartları:

 

2.1-Türkiye Muaythai Federasyonu Khan sicil kayıtlarına göre Türkiye Şampiyonası öncesi 01 Şubat 2018 tarihi öncesi toplamda khan sicil kayıtlı sporcusu 3.000 üzerinde olan iller her kilo ve kategoride 8 sporcu, khan kayıtlı sporcusu 2.000 üzeri olan iller 6 sporcu, khan kayıtlı sporcusu 1.000 üzeri olan iller 4 sporcu, khan kayıtlı sporcu 1.000 altında olan iller her kilo ve kategoride 2 sporcu ile Türkiye Şampiyonasına katılabilecekler.

 

2.2-Kilo almalar Sakatlanmalar;

İl birinciliği yapılmış olan illerde sporcuların kilolarının değişmesi halinde, katılacağı kategoride kontenjan olması durumunda müsabakaya katılabilir. İl birinciliği listesinde yer almasına rağmen kafileye katılamayan sporcular veya sakatlanan sporcuların, öncelik il birinciliğine katılmış olanlardan veya İl Temsilcisinin uygun gördüğüsporcular,İl kafile listesinde yazılı olmaları koşulu ile getirilebilir, Boş kategorilerde il kontenjanı içinde sporcu getirmek İl temsilcisinin yetkisindedir.

 

2.3-Şampiyonaya katılacak, idareci, hakem, antrenör ve tüm sporcular, akreditasyon, katılım ve konaklama maddesinde yazan koşullara uygun hareket edeceklerdir.

 

Talimat Ektedir;

Müsabaka Talimatı için tıklayınız…

Türkiye Şampiyonası Derece Beyanı için tıklayınız…

Türkiye Şampiyonası Tartı Kartı için tıklayınız…

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL