DUYURU "Spor Kulüpleri ve Antrenörler"

DUYURU

 

MUAYTHAİ SPOR KULÜPLERİ VE ANTRENÖRLERİN BİLGİSİNE,


BAĞLI OLDUĞUMUZ ULUSLARARASI AMATÖR MUAYTHAİ FEDERASYONU (IFMA)’NIN


FEDERASYONUMUZA GÖNDERMİŞ OLDUĞU E-MAİL EKİ RESMİ YAZILARINDA;2018 YILI MEKSİKA’DA YAPILACAK OLAN BÜYÜKLER DÜNYA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASININ RESMİ OLARAK (A) ELİTE CLAS SPORCULARIN KATILIMI İLE YAPILACAĞI;


(B) COMPETİVE CLAS SPORCULARIN ŞAMPİYONAYA İŞTİRAKININ KABUL EDİLECEĞİ ANCAK;(B) COMPETİVE CLAS’TA MÜSABAKAYA KATILANLARA;IFMA-ULUSLARARASI TURNUVA MADALYASI VERİLECEĞİ IFMA-YÖNETİM KURULU KARARI İLE BİLDİRMİŞTİR.


DOLAYISIYLA İDARİ OLARAK;

FEDERASYONUMUZ KARARA İLİŞKİN UYGULAMALARINDA;


-DAHA ÖNCE TALİMATLARIMIZDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ;ARALIK 2017’DE YAPILAN EMF ANTALYA AÇIK KUPASINDA BİRİNCİ OLAN İLE 2018 TÜRKİYE BİRİNCİLERİ ARASINDA YAPILACAK SEÇME SONUNDA OLUŞTURULAN ‘’GENÇLER-BÜYÜKLER A-B ERKEKLER VE KADINLAR’’MİLLİ TAKILMARI NETİCESİN’DE


-MEKSİKA’DA YAPILACAK OLAN BÜYÜKLER DÜNYA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINA BÜYÜKLER (A) ELİTE CLAS ERKEKLER VE KADINLAR KATEGORİLERİNDE KATILINMASI PLANLANMIŞTIR; 


-ÇEK CUMHURİYETİ’NİN PRAG KENTİNDE YAPILACAK OLAN AVRUPA BÜYÜKLER MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINA GELECEK TALİMAT KAPSAMINDA BÜYÜKLER (A) ELİTE ERKEKLER VE KADINLAR İLE (B) COMPETİTİVE CLAS KATEGORİLERİNDE KATILINACAKTIR.


-TAYLAND BANGKOK KENTİNDE YAPILACAK OLAN DÜNYA GENÇLER VE ÇOCUKLAR MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINA ALT GENÇ, ÜST GENÇERKEKLER VE KIZLAR KATEGORORİLERİNDE KATILINMASI PLANLANMIŞTIR.


TEKNİK KATILIM KOŞULLAR;

1-BÜYÜKLER DÜNYA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINA;(A) ELİTE CLAS KATEGORİSİNDE ARALIK 2017’DE YAPILAN EMF ANTALYA AÇIK KUPASINDA BİRİNCİ OLAN İLE 2018 TÜRKİYE BİRİNCİLERİ ARASINDA YAPILACAK MİLLİ TAKIM SEÇMESİNDE;BİRİNCİ OLAN SPORCULAR DEĞERLENDİRLECEKTİR.

SEÇME SONUCUNDA 2. OLAN (A) CLAS SPORCULAR BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASIN RESEN KATILACAKTIR.


2- BÜYÜKLER (B) COMPETİTİVE KLAS KATEGORİSİNDE ARALIK 2017’DE YAPILAN EMF ANTALYA AÇIK KUPASINDA BİRİNCİ OLAN İLE 2018 TÜRKİYE BİRİNCİLERİ ARASINDA YAPILACAK MİLLİ TAKIM SEÇMESİNDE; (B) COMPETİTİVE KLAS’TA BİRİNCİ OLAN SPORCULAR AVRUPA ŞAMPİYONASINA KATILACAKTIR. 

SEÇMEDE 2. OLAN (B) COMPETİTİVE KLAS’TA SPORCULAR 2018 YILI EMF ANTALYA AÇIK KUPASINA FEDERASYON İMKANI İLE MİLLİ TAKIM OLARAK KATILACAKTIR.


3-GENÇLER KATEGORSİNDE;ARALIK 2017’DE YAPILAN EMF ANTALYA AÇIK KUPASINDA BİRİNCİ OLAN İLE 2018 TÜRKİYE BİRİNCİLERİ ARASINDA YAPILACAK MİLLİ TAKIM SEÇMESİNDE;BİRİNCİ OLAN SPORCULAR TAYLAND BANGKOK TA YAPILACAK OLAN DÜNYA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI KATILACAKTIR.


KENDİ İMKANI İLE KATILIMLAR;

-DÜNYA MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINA KENDİ İMKANI İLE SPORCU VEYA ANTRENÖR GÖTÜRÜLMEYECEKTİR,


-TAYLAND BANGKOK KENTİNDE YAPILACAK OLAN DÜNYA GENÇLER VE ÇOCUKLAR MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINA, MİNİK, YILDIZ KATEGORİSİNDE;ÖNCELİKLİ EN SON YAPILAN 2017 YILI TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN SPOCULAR OLMAK ÜZERE, BİRİNCİ KATILMAMASI HALİNDE TEKNİK KURULCA ALICAK KARARLAR ÇERÇEVESİNDE KENDİ İMKANLARI İLE KATILMALARINA MÜSAADE EDİLECEKTİR.


-ÇEK CUMHURİYETİ’NİN PRAG KENTİNDE YAPILACAK OLAN AVRUPA BÜYÜKLER MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINA;ÜST GENÇLER-16-17 YAŞ KATEGORİSİNDE YAPILAN MİLLİ TAKIM SEÇMESİNDE 2. OLAN SPORCULARA KENDİ İMKANLARI İLE KATILIMINA MÜSAADE EDİLECEKTİR.

 

Duyuru metni için tıklayınız...

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL