EURO LİG AVRUPA FİNALİ

 

EURO LİG AVRUPA FİNALİ

 

Türkiye Muaythai Federasyon Başkanlığı Faaliyet Programında yer alan Muaythai Euro Lig ve Süper Lig Faaliyetlerinden EML-Avrupa Muaythai Ligi (EURO LİG) -72,5 Kg. Avrupa Finali Organizasyonunu Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığı oluru ile Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu tarafından ile 28 Nisan 2018 Tarihin’de Antalya’da gerçekleşecek,

 

EML-Avrupa Muaythai Ligi (EURO LİG) -72,5 Kg Finali organizasyonuna Avrupa ve Dünya Şampiyonlarında derece yapmış Türk Milli Sporcularının yanı sıra, •Almanya, •Çek Cumhuriyeti, •Fransa,•İtalya, •Türkiye, •Hırvatistan, •Litvanya, •Yunanistan‘dan ün yapmış sporcuların yer alacağı büyük ve Uluslararası bir organizasyon gerçekleşecektir

 
EML-Avrupa Muaythai Ligi (EURO LİG), organizasyonlarını her yıl binlerce kişi canlı olarak izlerken, milyonlarca kişi Uydu ve ulusal TV’lerden ve ulusal basından izlemektedir. Faaliyetler yerel yönetimlerin ve protokolün dikkatini çekmekte ve desteklenmektedir. Muaythai sporuna özgütarihi sanatsal dans, karografiler ile programlarda modern danslar, folklör gösterileri gibi sporun yanında yerel kültürel değerleri zenginliği ortaya kayan önemli bir etkinliklere’de yer verilmektedir.
 

Türkiye Muaythai Federasyonu programı gereği, Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu ve Yerel Yönetimlerin desteği ile yapılması planlanan Organizasyon sporun gelişmesi ve yaygınlaştırılmasını katkı sağlamakla beraber, sporla toplumun sağlıklı, ahlaklı, kötüalışkanlıklardan uzak bireylere sahip olmasına katkıda bulunacaktır.
 

Müsabakalar Türkiye Muaythai Federasyonu denetimşnde yapılacak Faaliyet Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Koonfederayonu tarafından gerçekleştirilmesi için EML-Avrupa Muaythai Ligi ile çalışmalar başladı.

 

Antalya Spor Salonununda yapılacak, faaliyete 8 Ülkden Euro Lig Ülke Şampiyonları Katılacak; 28 Nisan 2018 tarihinde yapılacak organizasyon Muaythai TV ve yerel televizyonlardan yayınlanacak.

 

 

 

+1
0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL