ÖNEMLİ DUYURU - ANTRENÖR VE HAKEM SEMİNERİ

 

 

"ÖNEMLİ DUYURU"

ANTRENÖR VE HAKEMLERİN DİKKATİNE

 


Bilindiği gibi Türkiye Muaythai Federasyonumuz 2016 Yılında görevlendirilecek Hakem ve Antrenörler için Eğitim ve Altyapı programı kapsamında Antrenör Hakem Eğitim Gelişim Vize ve Hakem Terfi Seminerleri program gereği 18-20 Aralık 2015 Tarihinde Antalya’da ‘’Water Planet Resort Aquapark Hotel’’Antalya’da yapılacaktır.

 

ANTALYA’DA YAPILACAK SEMİNERİMİZE;WMC- DÜNYA MUAYTHAİ KONSEYİ ASBAŞKANI, IFMA- ULUSLARARASI AMATÖR MUAYTHAİ FEDERASYON GENEL SEKRETERİ, AIMS-ULUSLARARASI BAGIMSIZ SPOR FEDERASYONLARI BİRLİĞİ BAŞKANI, ESKİ DÜNYA MUAYTHAİ ŞAMPİYONU GRANDMASTER STEPHAN FOX;ANTRENÖRLERE AYRI VE HAKEMLERE AYRI TEKNİK VE PRATİK GELİŞİM SEMİNERİ VERECEKTİR, 

 

IFMA genel sekreteri Stephan Fox: gönderdiği prorgrama göre 18 Aralık 2015 Tarihin’de akşam Saat 18.00 ile 20.00 arası;Antrenörlere yönelik Muaythai ve gelecek’teki gelişimi, teknik bilgiler hakkında seminer verecektir.

 

18 Aralık 2015 tarihinde Saat 18.00 ile 20.00 arasında yapılacak seminere öncelikli olarak Tüm Antrenörlerin katılması rica olunur.

 

Antrenörlerin seminere Muaythai şortu ve eldiven ile katılmaları gereklidir.

 

Hakem olarak katılacakların ise yine IFMA genel sekreteri Stephan Fox programı gereğince;19 Aralık 2015 tarihinde saat 09.00 ile 11.00 arası hakem kuralları ve bilgiler semineri yapılacaktır.

 

19 Aralık 2015 Saat 11.00 ile 12.30 Arası ise pratik çalışma yapılacaktır. Hakemlerin hakem kıyafeti ile mutlaka katılmaları rica olunur.

 

İlk defa ülkemizde yapılacak olan IFMA destekli seminere katılımın olması için gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica eder. Seminerin Türk sporuna hayırlı olmasını ve başarılı olunmasını dileriz.