DÜNYA KUPASI 2015 - TAYLAND

DÜNYA MUAYTHAİ KUPASI 12-24 AĞUSTOS 2015
TAYLAND BANGKOK


"DİKKAT"
DÜNYA MUAYTHAİ KUPASI 12-24 AĞUSTOS 2015
TAYLAND BANGKOK

Federasyonumuzun Faaliyet planında yer alan ve 12-24 Ağustos 2015 Tarihleri arasında Tayland Bangkok kentinde yapılacaktır,

Faaliyete 2015 Yılı Türkiye Muaythai Şampiyonasında Büyükler A Divisyon ve Büyük Bayanlar kategorilerinde 1. Olan sporcuların katılması uygun görülmüştür. Federasyonumuz bütçesi kısıtlı olması dolayısıyla sayısal olarak az bir takımla katılınacaktır.  

Yukarıda bahsi geçen Büyükler (A) Divisyon ve Büyük Bayanlarda kategorilerinde 1. Olan sporcuların Federasyon imkânları ile faaliyete katılmak üzere gönderilmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğüne görüşme ve girişimler yapılmış ve tüm olanaklar kullanılmak üzere gönderilmeleri sağlanacaktır.

Aşağıda yazılı kafileye ek tüm giderleri federasyona ödemeleri halinde kendi imkanları ile katılmak isteyen İdareci, Antrenör, Hakemler katılabilecektir.

2015 Yılı Büyükler B Divisyon Erkek, Alt ve Üst Gençler Bay ve Bayanlar kategorisinde 1.Olmuş sporcular isterlerse tüm giderleri kendi imkânları ile katılmak koşulu ile faaliyete katılmalarına müsaade edilecektir. Kategorisinde 1.Olan Sporcunun gelmememsi halinde yerine 2. olan sporcuların tüm giderleri kendi imkânları federasyona ödemeleri koşulu ile faaliyete katılmalarına müsaade edilecektir.

1- Faaliyete sadece 2015 Türkiye Şampiyonasında kategorilerinde 1. Olan sporcular katılmak için müracaat edebilir. 1. Sporcunun gelmemesi halinde 2. Olan sporcular müracaat edebilir.

2- Federasyonumuz Sicil Lisans ve IFMA Talimatları gereğince katılamayacaklar listeden çıkartılmış olup sehven yazılmış olsalar dahi faaliyete katılamazlar.

3- IFMA’nın web sitesinde yayınlanmış ve Doping dolayısıyla Federasyon Disiplin Kuruluna sevk edilenler, faaliyete katılamazlar.

4- Kendi imkânları ile katılmak isteyen Yönetici, İdareci, Doktor, Antrenör ve Hakemler ve sporcular ile diğer kişiler Federasyon Başkanlığının uygun görüşüile katılmak için müracaat edebilecektir, Uygun görülmeyenlerin kafilede yer almalarına müsaade edilmeyecektir.

5- Aşağıda listede yer alan Teknik Direktör, Antrenör ve Sporcular 03-11 Ağustos 2015 Tarihlerinde Bitlis ilinde yapılacak olan Milli Takım hazırlık kampına katılacaklardır. Kamp Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve BESTEM Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Dağdağan sponsorluğunda yapılacak olup, Antrenör ve Sporcular Kamp için herhangi bir harcırah ödenmeyecektir.

Kafilede yer alanlar kendileri umuma mahsus şahsi pasaportlarını kendi çıkaracaktır, Federasyon pasaportlar ile ilgili herhangi bir işlem yapmayacaktır, izin işlemleri bulundukları il müdürlükleri veya federasyona dilekçe vermeleri halinde ilgili yazışma yazışmalar yapılacaktır.

6- "DİKKAT" Performansı çok zayıf, antrenmansız veya Herhangi bir sağlık sorunu veya sakatlığı olan sporcular müsabakaya götürülmeyecektir, kampta performans ve sağlık testleri yapılacaktır.  

7- Şartları uygun olup kendi imkanları ile Faliyete katılmak isteyenler;

Uçak bileti bedeli : 910,00 USD
Otel Konaklama Bedeli :  85,00 USD x 12 gün   1.020,00 USD
Toplam : 1.930,00 USD İki kişilik odalarda kalmaları koşulu ile Federasyonumuzun aşağıdaki hesabına yatırmaları halinde başvuru yapabilecekler;

Türkiye Muaythai Federasyonu  
Garanti Bankası
711 - 9091371 ANAFARTALAR CADDESİ ŞB.
IBAN: TR34 0006 2000 7110 0009 0913 71    

Eşofman ve IFMA Üniforma bedeli Federasyonumuzca temin edilecektir.     

Gençler Kategorisinde Faaliyete götürülmeyen ve 2015 Yılı Türkiye birincisi olan tüm sporculara yönelik ‘’İlerde Federasyonumuzun bütçe imkanları olması halinde Uluslararası Kupa ve Faaliyetlerde yarışmaları için çalışma yapılmaktadır’’.    

TEKNİK VE SPORCU KADROSU;
HALİL DURNA- KAFİLE BAŞKANI-IFMA-KURUL TOPLANTISI DELEGE 5 GÜN,
HASAN YILDIZ- IFMA-KURUL TOPLANTISI DELEGE 5 GÜN
OKŞAR TAŞTAN- IFMA-KURUL TOPLANTISI DELEGE
KORKMAZ ATALAY- İDARECİ
HAMİT DURMAZ- MHÜK BAŞKANI-ULUSLARARASI HAKEM,
DR. BEDRETTİN ERDOĞAN AYDIN –IFMA SAĞLIK KURULU BŞK. YRD. VE DOKTOR. BİLETİ KENDİ İMKANI İLE, İFMA GÖREVLİSİ
 

A DV. SPORCULAR
51 KG. Musa UYSAL - MANİSA
54 KG. Gökhan KARA - BİTLİS
60 KG. Eren Ali AYDIN - KAYSERİ
64 KG. Fatih ODABAŞI - SİVAS
67 KG. Ali BATMAZ - KAYSERİ
71 KG. Alptuğ AKYOL - KAYSERİ
81 KG. Oğuz ŞEKER - MERSİN
86 KG. Serdar YİĞİT EROĞLU - GAZİANTEP
91 KG. Gürkan KÜÇÜK –ANTALYA


BÜYÜK BAYANLAR
45 KG. Yasemin CÖMERT - İSTANBUL
48 KG. Gizem AKARSU - ANKARA
54 KG. Dilek AKAR - BİTLİS
60 KG. Sümran KAYA - İSTANBUL
64 KG. Sümeyye BARBAROS - ISPARTA
67 KG. Bediha TAÇYILDIZ - İSTANBUL
71 KG. Ayşe TAŞ - ANTALYA

 
ANTRENÖRLER
1. Yılmaz ÇEKEN - İSTANBUL - Teknik Direktör
2. Hakan ŞAHADE - ADANA - Teknik Koordinatör
3. Göksel CİNGÖZ - KAYSERİ - Antrenör
4. Yasin URLU- ANTALYA –Antrenör,
5. Ömer UĞUR - BİTLİS - Antrenör
6. Ekrem ARİS - SİVAS - Antrenör
7. Perihan ÖNDER ANT - İZMİR - Antrenör
8. Murat KAYA - ADIYAMAN –Antrenör
9. Gökhan KONUK -MUĞLA –Antrenör –Kendi İmkanı ile
10. Yalçın SİZDEN - ADANA –Antrenör-Kendi İmkanı ile
11. Burhan ÇELİK –ADIYAMAN- Antrenör-Kendi İmkanı ile
12. İsmail SOLAK –İSPARTA- Antrenör-Kendi İmkanı ile

Antrenör ve B Divisyon Büyük Erkekler ile Gençler kategorisinde 1. Olan sporculardan kendi imkanı ile katılacaklar en geç26 Temmuz 2015 tarihine yukarda bahsi geçen ücretleri direkt federasyonun USD hesabına yatırmaları halinde kafileye dahil edilerek faaliyete katılmalarına müsaade edilecektir, aksinde hiçbir şekilde faaliyete katılmalarına izin verilmeyecektir. Talimatlara uymayanlar Federasyon disiplin kuruluna sevk edilecek tedbir uygulanacaktır.