Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığının 06.05.2024 tarihli Onayı ile Türkiye Muaythai Federasyonumuz bünyesinde 1.Türk Dünyası Muaythai Şampiyonası 14-18 Ağustos 2024 tarihlerinde İstanbul’da yapılacaktır.

Geçmişi binlerce yıla dayanan Türk toplumlarını sporda bir araya getirmeyi hedefleyen Türk Dünyası Muaythai Şampiyonasının amacı; Geçmişimizden gelen bağlarımızı daha da güçlendirerek sporcular arasında karşılıklı iletişimi ve işbirliğini en üst düzeye çıkarmak. Birlik, beraberlik, sevgi, saygı, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının gelişmesi ve güçlenmesini sağlamak, tarihimizden ve kültürümüzden gelen ortak zenginliklerimizi ve milli ve manevi değerlerimizi daha iyi tanımasını sağlamak ve bu değerlerin günümüzde de yaşatılmasına katkıda bulunmak.

Şampiyona Muaythai IFMA Elite Büyükler Kategorisinde yapılacaktır. Türk Dünyası Muaythai Şampiyonasına katılımcı ülkeler arasında işbirliği protokolü yapılacak olup, ev sahibi uluslararası katılımcı ülkelerden gelecek yönetici, idareci, antrenör ve sporcuların konaklama, yeme içime ve yerel transferlerini ücretsiz sağlayacaktır.

Şampiyonanın talimatı Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı aracılığı ile ilgili ülke Bakanlıklarına e-imzalı gönderilmiştir.

1.TÜRK DÜNYASI MUAYTHAI BAŞVURU FORMU

1.TÜRK DÜNYASI MUAYTHAI BAŞVURU FORMU
1- 1.TÜRK DÜNYASI MUAYTHAİ ŞAMPİYONASI KATILIM TALEP FORMU; (İŞ BU FORMU DOLDURMANIZ MİLLİ TAKIMA DAVET EDİLMENİZ HALİNDE MÜSABAKAYA KATILMAK ZORUNDASINIZ AKSİNDE FDK İŞLEM TESİS EDECEKTİR) KATILAMAYACAK SANIZ FORMU DOLDURMAYINIZ,

2- 1.TÜRK DÜNYASI MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINA 2024 YILI TÜRKİYE ELİTE BÜYÜKLER KATEGORİSİNDE FEDERASYONUMUZ TARAFINDAN İSTENİLEN KRİTERLERİ DOĞRULTUSUNDA BAŞVURU YAPANLAR İÇİNDE EN İYİ DERECEYE SAHİP SPORCULAR TAKIMA ALINACAKTIR.

3- DAVET EDİLEN ÜLKE TAKIMLARI VE MİLLİ TAKIMIMIZIN KONAKLAMA YEMEK FEDERASYONUMUZ TARAFINDAN TEMİN EDİLECEKTİR, MİLLİ TAKIMIMIZIN OTOBÜS YOL ÜCRETLERİ ÖDENECEKTİR,

SON BAŞVURU TARİHİ : 01 AĞUSTOS 2024

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-ghvs4SRNKLL0GLyMbUSLbXAJXYtUIQavrIbZKbFQ3i5XIg/viewform

Talimat için tıklayınız…