![](https://muaythai.gov.tr/wp-content/uploads/2022/01/8C39154E-29D9-4003-B969-23F11D860B8A.jpeg)
Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanımız Hasan Yıldız; Antalya Jandarma Alay Komutanı Jandarma Tuğgeneral Sayın Yavuz Özfidan’ı makamında ziyaret etti,
Başkanımız Hasan Yıldız; Muaythai U23 Dünya Şampiyonu Ayşin Özkılıç ve Dünya İkincisi Ahmet Ertekin ve Milli Takım başantrenörlerinden Yasin Urlu ile birlikte; günün anısına Milli takım forması ve Muaythai eldiveni takdim etti.
Yıldız; sporcularımıza ve bize gösterdiği ilgiden dolayı Paşamız Tuğgeneral Yavuz Özfidan’a teşekkür ediyoruz dedi,