![](https://muaythai.gov.tr/wp-content/uploads/2022/01/federasyon.jpg)
Federasyon Başkanlığımızın 2023 faaliyet programında yer alan ve 31 Ocak – 06 Şubat 2023 tarihleri arasında (yol hariç) Antalya’da gerçekleştirilecek “MUSTAFA DURMUŞOĞLU Muaythai Çocuklar Gençler ve U23 Ümitler Türkiye Şampiyonası Müsabakaları” adlı faaliyete ilişkin organizasyonun idari ve mali sorumluğu, gelir – gider ve tüm hizmetleri yaptırma hizmetini kapsayan idari ve teknik şartname yayımlanmıştır.