![](https://muaythai.gov.tr/wp-content/uploads/2024/03/muaythai-federasyonu-haber-23.jpg)
Türkiye Priştine Büyükelçimiz Sayın Tunç Angılı’yı ziyaret; Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanı ve Avrupa Muaythai Federasyonu EMF Başkanı Hasan Yıldız, Federasyonumuz Merkez Hakem Kurulu Başkanı ve Uluslararası Muaythai Federasyonu-IFMA Teknik Delegesi Dr. Erdogan Aydın, Kosova Muaythai Federasyonu-FMAK Başkanı Shpetim Ahmetaj ile birlikte gerçekleşen ziyarette 07-14 Kasım 2024 tarihlerinde Priştine’de yapılması planlanan Avrupa Muaythai Şampiyonası için Kosova Hükümeti ile işbirliği konuşuldu.
Türkiye Priştine Büyükelçimiz Sayın Tunç Angılı;
Ülke olarak Kosova sporunun geliştirmesi için işbirliğini destekleyeceklerini özelikle Kosova’da yaşayan Türk toplumunun da etkin olacağını ifade etti.
![](https://muaythai.gov.tr/wp-content/uploads/2024/03/cdd4a029-6bbe-4a6d-850f-a8de2f0510bc-819x1024.jpeg)
![](https://muaythai.gov.tr/wp-content/uploads/2024/03/11821670-2318-4825-96c3-b47a3dc2b489-819x1024.jpeg)