![](https://muaythai.gov.tr/wp-content/uploads/2020/04/federasyon-bassagligi.jpg)
Federasyonumuz personeli Abdullah KANDEMİR’in babası İsmail KANDEMİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, Sayın Abdullah KANDEMİR ve ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Taziye :0 (542) 819 00 70 (Abdullah KANDEMİR)
Turkısh Muaythaı Federatıon
Federasyonumuz personeli Abdullah KANDEMİR’in babası İsmail KANDEMİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, Sayın Abdullah KANDEMİR ve ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Taziye :0 (542) 819 00 70 (Abdullah KANDEMİR)