Federasyonumuz 2023 faaliyet planı içerisinde yer alan Muaythai 10.Khan sınavı 25 Kasım 2023 tarihinde Antalya 10 (bin) kişilik kapalı spor salonunda yapıldı.

Federasyonumuz Antalya Muaythai İl Temsilcisi ve Organizasyon Kurulu Başkanı Mehmet Köktaş yaptığı açılış konuşmasında Tüm 10.Khan adaylarına başarılar diler, 10.Khanın belge üzerinde değilde özveri ile çalışarak yapılmasını gelecekte çok iyi bir sporcu olacaksınız, bu da çalışmaktan geçer tüm sporculara başarılar dilerim.

Federasyonumuz Muaythai Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Urlu yaptığı konuşmada öncelikle Federasyon Başkanımız Hasan Yıldız’ın selamlarını iletti, 10.Khan’a sahip olmak gelecekte kademe sahibi olacağınız anlamına gelir, bu yüzden disiplinli çalışarak, tekniğinizi daha üst seviyeye çıkararak başarıya ulaşabilirsiniz dedi, tüm sporculara başarılar dilerim

Federasyonumuz Genel Sekreter Yrd. Ömer Işık Muaythai Khan Sicil Sisitemi hakkında sporculara gerekli bilgileri ilettikten sonra geleceğin antrenör adaylarısınız, iyi antrenör olmak istiyorsanız buda sıkı ve disiplinli çalışmaktan geçtiğini iletti, sporculara başarılar dilerim.

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanı Hasan Yıldız yaptığı açıklamada;
Bu yıl yapılan en yoğun 10.Khan Sınavı Antalya ilimizde gerçekleşti, faaliyetlerimiz planlandığı gibi devam etmekte olup, gelecekte Muaythai Antrenör kademelerine kadar yüselecek olan kıymetli sporculara başarılar diliyorum, nice başarılar nasip olsun inşallah,

Ayrıca; Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Urlu, Federasyon Genel Sekreter Yrd. Ömer Işık, Muaythai Antalya İl Temsilcisi Mehmet Köktaş Komisyon Üyeleri: Hüseyin İnce, Mehmet Aygün, Mustafa Yapıcı, Sezai Direk, Hatice Erdoğan, Bülent Çetintaş, Mücahit Çetin, Ömer Minik ve Murat Erdem’e çok teşekkür ediyorum.