Korona (Covid-19) Virüsü, Dünya Sağlık Örgütünce yapılan açıklamalarına göre bugün, Türkiye'nin de içinde olduğu 146 ükeye yayıldığı ve yüksek oranda bulaşıcı olduğu, henüz tedavisin de olmamasından dolayı bilinmeyen bir düşman niteliği taşıdığı belirtilmektedir.

Kıymetli Muaythai İl Temsilcileri, Antrenörler, Hakemler, Özel ve Tüzel Tesis Sahipleri, sevgili Sporcular ve değerli İdareciler,

Korona (Covid-19) Virüsü, Dünya Sağlık Örgütünce yapılan açıklamalarına göre bugün, Türkiye’nin de içinde olduğu 146 ükeye yayıldığı ve yüksek oranda bulaşıcı olduğu, henüz tedavisin de olmamasından dolayı bilinmeyen bir düşman niteliği taşıdığı belirtilmektedir.

Bağışık sistemi güçlüinsanlar bu durumu atlatabilme kapasitesine sahip olsalarda;evlerinde ya da yakınlarında yaşayan dezavantajlı kronik hastalığı bulunanları, diabet ve kanser hastaları gibi bağışıklık sistemi düşük insanların ölümüyle sonuçlanan durumlara sokabilme ihtimalleri görülmektedir.

Dolayısyla Devletimiz, ilgili Bakanlıkları ile gerekli tedbirleri koşullara göre önceden ve ön görerek almaktadırlar.

Ön görülen ve alınan bu tedbirlere her kesimden bütün vatadaşların uyması gereklidir. Hiçbir şey insan hayatından, hayatımızdan, sevdiğimiz insanların hayatından ve sağlığımızdan daha önemli değildir.

Bu çerçevede alınan tüm tedbirlere harfiyen uymamız, ve uygulamamız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Bilgi ve gereğini rica eder, sağlıklı günler dileriz.

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığı

About The Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir