IFMA – RSPORTZ AKREDİTASYON KAYIT SİSTEMİ

Güncel Haber Manşet Haber

IFMA MUSABAKA SİSTEMİ ve RSPORTZ ZORUNLU ÜYELİK AKREDİTASYON KAYIT SİSTEMİ

!!! UYARILAR! Lütfen Dikkatlice Okuyunuz !!!

Sisteme kayıt ve girişlerde herkes bireysel olarak kendinden sorumludur.

Verilen bilgiler doğru kabul edilip, bütün işlemler kişinin sisteme girdiği bilgiler üzerinden yapılacaktır. Sisteme sadece gerçek (sürekli aktif olarak kullandığınız) mail adresinizle giriş ve kayıt yapmanız gerekiyor.

09.03.2022 tarihinden önce RSPORTZ sistemine kayıt olan herkes bu sisteme verilen linkten girerek TEKRARDAN giriş yapıp bilgilerini GÜNCELLEYECEK.

RSPORTZ AKREDİTASYON KAYIT SİSTEMİ https://turmt.rsportz.com/memberships

2022 yılında bu duyuruyu beklemeden sisteme bireysel girip kayıt yapanlar bu sisteme paylaşılan linkten tekrar giriş yapmaları gerekecektir. Fakat yaptıkları ödemeler sistemden kontrol edilecek eğer geçerliyse tekrar ödeme yapmalarına gerek kalmayacaktır.

09.03.2022 tarihinden sonra kayıt veya giriş yapacak olanlar sisteme hiçbir şekilde ödeme yapmayacaktır.

Ödemeler federasyonun belirlediği HESAP NUMARASINA yatırılıp dekont kesinlikle saklanacaktır. İstenildiğinde dekontun beyan edilmesi gerekiyor.

09.03.2022 tarihinden sonra herkes sisteme bir kere kayıt veya giriş yapacaktır.

Yanlış mail adresiyle giriş yapanlar tekrardan kayıt yapmak isterse 2.kere kayıt yaptı sayılacak. Bu sebeple tekrar ödeme yapmak durumda kalacaktır.

Sisteme yaptığınız kayıtta yanlışlık yaparsanız kendi mail adresinizle giriş yapıp sistemin içinde düzeltme yapabilirsiniz.

Sadece MAİL ADRESİNİZİ DOĞRU GİRİĞİNİZDEN EMİN OLMALISINIZ! Hem antrenör hem hakem olarak vize yapanlar yıl içerisinde sadece birini seçip yapacaklar .

Herkes 20 DOLAR $ karşılığı TÜRK LİRASI olarak Federasyonun belirlediği IBAN RSPORTZ sistemine o şekilde kayıt numarasına ödemeyi;

HESAP ADI : TÜRKİYE MUAYTHAI FEDERASYONU yapacaktır .
IBAN NO : TR98 0006 2000 7110 0006 2990 44

2022 RSPORTZ AKRETİTASYON SİSTEMİ KAYIT KILAVUZLARI

SPORCU KAYIT KILAVUZU için tıklayınız…

ANTRENÖR KAYIT KILAVUZU için tıklayınız…

YÖNETİCİ KAYIT KILAVUZU için tıklayınız…

HAKEM KAYIT KILAVUZU için tıklayınız…


IFMA MUSABAKA SİSTEMİ ve RSPORTZ AKREDİTASYON KAYIT SİSTEMİ

Federasyonumuz Ulusal ve Uluslararası Müsabakalarda Rsportz kayıt müsabaka eşleşme canlı skor sistemini kullanacaktır. Bu sebeple Muaythai Lisansına sahip Sporcular, Antrenörler ve Hakemlerin derece, geçmiş ve kariyer bilgilerinin kayıt altına alınacağı sistem olacaktır.

IFMA-Uluslararası Muaythai Federasyonu müsabakalar kayıt akreditasyon, müsabaka canlı skor ve sonuçların görülebilir denetlenebilir takip edilebilir hale getirilmesi, Uluslararası Olimpiyat Komitesi tanınması sonrası önemli hale gelmiştir.

Ulusal ve uluslararası tüm müsabakalar için kayıt, tartı, kura ve müsabaka işlemleri ile müsabaka sonrası tüm sonuç ve istatistikler Rsportz sistemi ile yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.

Muaythai Federasyonu; yönetici, idareci, il temsilcileri, tüm antrenörler, tüm hakemler ve tüm sporcular sisteme kayıt yaptırması gereklidir. Kaydı olmayan akredite olamayacaktır.

Herkes, bireysel sosyal medya hesabı açar gibi kendi kaydolacaktır. Kayıt için doğrulanabilir e-posta adresinin olması gerekir, Rsportz dünyada milyonlarca kişinin ulaşabildiği bir platform olacağından e-mail adresinizi güncel ve tarafınızca kullanılan bir hesap olarak vermeniz gereklidir. IOC sürecinde veri koruması için gerekli olan bilgiler olacaktır.

01 Mart 2022 tarihi itibarı ile Ulusal Şampiyonalar, Uluslararası Şampiyonalar, Dünya ve Avrupa Şampiyonaları, Dünya Oyunları, Avrupa Oyunları Kupa ve Turnuvalar; Antrenör Kursları, Hakem Kursları, 1.khandan itibaren Khan Sınavları öncesi Tüm katılımcılar ve Profesyonel Tüm Sporcu ve Hakemler Rsportz kaydı yaptırmak zorundadırlar. Rsportz kaydı olmayanlara işlem yapılmayacaktır. Rsportz faal kalmak için her yıl aidat ödenmelidir, aidat yılda bir defaya mahsus akreditasyon yaptıracak ve bilgileri güncellenecektir.

IFMA tarafından IFMA Rsportz kayıt ve yıllık aidat ücreti 2022 yılı için 20 USD (20 Amerikan Doları) olarak belirlenmiştir.

Rsportza kayıt yaptıracak kişiler işlemin yapıldığı gün 20 USD karşılığı TL’yi Federasyonumuz TL Hesabına yatırılacaklardır.

Türkiye Muaythai Federasyonu Banka Hesap Bilgileri:

Banka Adı : Türkiye Garanti Bankası

HESAB I B A N : TR 98 0006 2000 7110 0006 2990 44

Tüm katılımcıların kişisel mail adresi olacaktır, Federasyon hesabına yatırılan ücretin banka dekontu üzerine adı, soyadı ve mail adresi sonradan açıkça yazılacak ve federasyona e-mail ile gönderilecektir.

Rsportz’a kayıt olurken güncel net fotoğraf yüklenmesi önem arz etmektedir.

2022 yılı Milli Takım Kafilesinde yer alarak Rsports’da kaydı olanların ücretleri federasyonumuz tarafından ödenmiş olup; bu yıl aidat ödemeyeceklerdir.

Federasyonca Rsportz sistemine giriş yapıldıktan sonra kişisel mail adresinize gelen link üzerinden giriş yapılarak bilgiler doldurulacak ve kayıt edilecektir.

Kayıt işlemi bu şekilde. Sistem otomatik bir ID numarası ve tanımlama yapacak ve size tüm faaliyetler için bir sayfa açacak. Faaliyetin özelliğine göre, khan derecesi, antrenörlük derecesi, hakem derecesi, sporcu ise kan testleri, muvafakatler vb. istenilen dokümanlar tarafınızdan eklenebilecek, şampiyona esnasından görev durumunuza göre sistemden çağrılacaktır.

Toplu ödeme yapılabilir.

Ödeme dekontu teslim edilirken Tüm katılımcıların Adı Soyadı T.C. Kimlik No ve Mail Adreslerini içeren Liste Ek olarak sunulmalıdır. Liste dekontla beraber e-mail olarak federasyona gönderilmelidir.

Listede mail adresi olmayanların girişleri yapılamaz.

İlgililere duyurulur.